Kuivati BOSCH WQH245B9SN
900,97 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
| Tootja | Bosch |
| Toote mudelikood | WQH245B9SN |
| Seadme tüüp | pesukuivati |
| Paigaldusviis | vabaltseisev või tööpinnaalune |
| Kuivati tüüp | kondenseeriv |
| Isepuhastuv kondensaator | jah |
| Kuivatuskogus (kg) | 9 |
| Sisevalgustus | jah |
| Soojuspumptehnoloogia | jah |
| Trumli pöörlemissuund | kahepoolne pöörlemine |
| Nuppude lukustus | jah |
| Mootori tüüp | inverter |
| Tehnoloogiad | Home Connect, AutoDry |
| Võimsustarve | 600 W |
| Värv | valge / tumehall |
| Kaal neto (kg) | 54.6 kg |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 cm |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 85 cm |
| Mõõtmed (K x L x S) | 84.2 x 59.8 x 61.3 cm |
| Energiaklass | C |
| Tsükli kestvus (min) | 195 min |
| Müraklass | B |
| Müratase (dB) | 61 dB |
| Kondensatsiooniklass | B |
| Kondensatsioonitõhusus % | 88 |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/tumbledryers20232534/Label_2114708.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/tumbledryers20232534/Fiche_2114708_ET.pdf |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee