Kuivati BOSCH WQG2450BSN
894,90 €
Kirjeldus
Parameetrid
| Tootja | Bosch |
| Paigaldusviis | vabaltseisev |
| Kuivati tüüp | kondenseeriv |
| Aurutustehnoloogia | puudub |
| Ebemefilter | jah |
| Isepuhastuv kondensaator | jah |
| Kortsumisvastane funktsioon | jah |
| Läbipaistvad uksed | jah |
| Kuivatuskogus (kg) | 9 |
| Paagi täitumise indikaator | jah |
| Sisevalgustus | jah |
| Soojuspumptehnoloogia | jah |
| Trumli pöörlemissuund | ühepoolne pöörlemine |
| Tühjendusvoolik | jah |
| Mootori tüüp | inverter |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 52.6 kg |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 85 cm |
| Maksimaalne sügavus | 64.8 |
| Laius | 59.8 |
| Kõrgus | 84.2 |
| Sügavus | 61.3 |
| Energiaklass | D |
| Energiakulu 100 tsüklile (kWh) | 128 |
| Aastane energiakulu (kWh) | 237 |
| Tsükli kestvus (min) | 174 |
| Müraklass | B |
| Müra tsentrifuugimisel (dB) | 62 dB |
| Kondensatsiooniklass | B |
| Kondensatsioonitõhusus % | 91 |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/tumbledryers20232534/Label_2207561.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/tumbledryers20232534/Fiche_2207561_ET.pdf |
Lisateenused
Eurotech Shop OÜ pakub suurele kodutehnikale (pesumasinad, külmikud, nõudepesumasinad, kuivatid, pliidid, õhupuhastajad, integreeritav tehnika) ja teleritele Tallinnas ja selle lähiümbruses neid lisateenuseid:
- transport tuppa
- transport tuppa ja paigaldus
- transport tuppa, paigaldus ja vana seadme äravedu
- transport tuppa, paigaldus, vana seadme äravedu ja pakendi äravedu
Täpsemat infot, tingimusi ja hindu näeb siin: teenused e-poes
Sarnased tooted
Kuivati AEG TR9586CE
697,61 €
Kuivati AEG TR9396CE
705,80 €
Kuivati AEG TR939M4ZE
1029,20 €
Kuivati BOSCH WQB246DLSN
1134,85 €
Kokku sobivad tooted
Eestlaetav pesumasin BOSCH WGB254A0SN
1141,67 €