Kuivati BOSCH WQG245DLSN
808,63 €
Kirjeldus
Parameetrid
| Tootja | Bosch |
| Toote mudelikood | WQG245DLSN |
| Paigaldusviis | vabaltseisev |
| Kuivati tüüp | kondenseeriv |
| Aurutustehnoloogia | puudub |
| Ebemefilter | jah |
| Isepuhastuv kondensaator | jah |
| Kortsumisvastane funktsioon | jah |
| Läbipaistvad uksed | jah |
| Kuivatuskogus (kg) | 9 |
| Paagi täitumise indikaator | jah |
| Sisevalgustus | jah |
| Soojuspumptehnoloogia | jah |
| Trumli pöörlemissuund | kahepoolne pöörlemine |
| Tühjendusvoolik | jah |
| Nuppude lukustus | jah |
| Mootori tüüp | inverter |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 54.7 kg |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 cm |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 85 cm |
| Maksimaalne sügavus | 64.8 cm |
| Laius | 59.8 cm |
| Kõrgus | 84.2 cm |
| Sügavus | 61.3 cm |
| Energiaklass | C |
| Energiakulu 100 tsüklile (kWh) | 110 |
| Aastane energiakulu (kWh) | 193 |
| Tsükli kestvus (min) | 195 |
| Müraklass | B |
| Müratase (dB) | 61 |
| Kondensatsiooniklass | B |
| Kondensatsioonitõhusus % | 88 |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/tumbledryers20232534/Label_2223877.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/tumbledryers20232534/Fiche_2223877_ET.pdf |
Sarnased tooted
Kuivati BOSCH WQB246DLSN
1134,85 €
Kuivati BOSCH WQG2450BSN
894,90 €
Kuivati BOSCH WQG245AESN
899,90 €