Kõrvaklapid TRUST GXT498 FORTA 24715
55,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
GXT 498 Forta kõrvaklapid PS5™ jaoks
Võimsad mängurikõrvaklapid, mis on valmistatud taaskasutatud materjalidest – ametlikult litsentseeritud PS5™ jaoks.
Naudi oma parimat mängukogemust Forta kõrvaklappidega, mis on ametlikult litsentseeritud PS5™ konsoolidele. Need pole loodud mitte ainuüksi ideaalselt töötama PlayStation® konsooliga, vaid kokku sobima ka selle välimusega.
Ütle hüvasti pead pitsitavatele peakomplektidele. Polsterdatud peasang, liigutatavad kuularid ja vastupidavad pehmed kõrvu katvad polstrid tagavad mugavuse, mis on võrreldav sinu esimese võiduga.
Heli on nii hea, et võid mängida kasvõi kinnisilmi. Võimsad 50 mm kuularielemendid ja PS5™ konsooli 3D-heli viivad sind otse tegevuse keskmesse – täpselt sinna, kus pead olema.
Tunned end jutukana? Väljenda kõiki oma emotsioone eemaldatava mikrofoni kaudu. Pole tuju rääkida? Pole probleemi – eemalda mikrofon ja jätka mängimist!
Mänguaeg on sinu aeg, seega tee asju omamoodi – kuularil asuv helitugevuse regulaator ja mikrofoni vaigistus võimaldavad kuulda kõike ja olla kuuldav ainult siis, kui soovid. Lisaks aitab 1,2 m pikkune eemaldatav 3,5 mm kaabel hõlpsasti ühendada peakomplekti oma PS5™, PS4™ konsooli või arvutiga. Mäng käima!
Kõrvapealsed kõrvaklapid mängurile | 3.5 mm pistik | Tundlikkus 90 dB(a) | Juhtme pikkus 1.2 m | Värv must | Kaal 0.253 kg
| Tootja | TRUST |
| Mudeli nimi | GXT 498 Forta |
| Kandmisviis | kõrvapealne |
| Heli sagedusala | 20 - 20000 Hz |
| Kõrvaklappide funktsioonid | mängurile |
| Akustiline süsteem | suletud |
| Sihtkasutus | gaming |
| Element | 50 mm |
| Ühendatavus | juhtmega |
| Korpuse materjal | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Mikrofoni sisend | 3.5 mm |
| Reguleeritav helitugevus | pöördnupuga |
| Takistus (Oomi) | 32 Ω |
| Tundlikkus | 90 dB |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| 3.5 mm liitmik | jah |
| Mikrofonide arv | 1 |
| Mikrofon | igasuunaline |
| Eemaldatav mikrofon | jah |
| Mikrofoni sagedusvahemik | 100 - 17000 Hz |
| Mikrofoni vaigistus | jah |
| Värv | Must |
| Kaal neto (kg) | 0.269 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 0.404 kg |
| Laius | 165 mm |
| Kõrgus | 205 mm |
| Sügavus | 83 mm |
| Mõõtmed | 165x205x83mm |
| Toote andmeleht | trust.com/en/product/24715-gxt-498-forta-gaming-headset-for-ps5-black |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee