Kõrvaklapid mikrofoniga LOGITECH PC 960 OEM/981-000100
24,99 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Logitech® multimeedia peakomplekt 960 USB on kasutamiseks ülimugav tänu oma kergele kaalule ja reguleeritavale helitugevusele ning muudetava asendiga mikrofonivarrele. Mürasummutav mikrofon eemaldab vestlust segava taustamüra.
Kõrvaklapid on kasutamiseks koheselt valmis: lihtsalt ühendage 2.4 m pikkune juhe arvuti USB-A pistikupesasse.
Kõrvapealsed kõrvaklapid | Tundlikkus 111 dB(a) | Juhtme pikkus 2.4 m | Reguleeritav helitugevus | Värv must | Kaal 0.12 kg
| Tootja | LOGITECH |
| Mudel | PC 960 OEM |
| Kandmisviis | kõrvapealne |
| Heli sagedusala | 100 - 1000 Hz |
| Sihtkasutus | kontor / kõnekeskus |
| Ühendatavus | juhtmega |
| Reguleeritav helitugevus | nupuga |
| Takistus (Oomi) | 32 |
| Tundlikkus | 111 dB |
| Juhtme pikkus | 2.4 m |
| USB | jah |
| Mikrofoni sagedusvahemik | 200 - 6000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -42 dB |
| Värv | Must |
| Kaal neto (kg) | 0.12 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 0.372 kg |
| Laius | 245 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Sügavus | 54 mm |
| Mõõtmed | 200 х 245 х 54 mm |
| Toote andmeleht | www.logitech.com/en-gb/support/4125?osid=14&bit=64 |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee