Kõrvaklapid LOGITECH USB H390/981-000406
24,10 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Logitech stereo-peakomplekt H390
Mugavus on ainsana tuntav. Reguleeritav Logitech USB peakomplekt H390 on varustatud pehmendatud peasanga ja pehmete kuularipolstritega. Kõrge kvaliteediga kuularitest kostab rikkalik digitaalne heli ning reguleeritava asendiga mürasummutav mikrofon tagab kristallselgelt kõlava dialoogi. Juhtmesse on ehitatud mugav helitugevuse regulaator ja vaigistusnupp koos vaigistuse märgutulega. Kõrvaklapid on ühendatavad USB pistikupessa.
Kõrvapealsed kõrvaklapid | 1 x USB 2.0 | Tundlikkus 94 dB(a) | Juhtme pikkus 2.33 m | Reguleeritav helitugevus | Komplektis juhend, garantiikaart | Värv must | Kaal 0.197 kg
| Tootja | LOGITECH |
| Mudel | H390 |
| Mudeli nimi | H390 USB Computer Headset |
| Kandmisviis | kõrvapealne |
| Heli sagedusala | 20 - 20000 Hz |
| Sihtkasutus | kontor / kõnekeskus |
| Element | 30 mm |
| Ühendatavus | juhtmega |
| Reguleeritav helitugevus | pöördnupuga |
| Takistus (Oomi) | 32 Ω |
| Tundlikkus | 94 dB |
| Juhtme pikkus | 1.9 m |
| USB | jah |
| Mikrofoni mürasummutus | jah |
| Mikrofoni sagedusvahemik | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -17 dB |
| Värv | Must |
| Kaal neto (kg) | 197 g |
| Transpordi kaal (kg) | 0.404 kg |
| Laius | 151 mm |
| Kõrgus | 171 mm |
| Sügavus | 68 mm |
| Mõõtmed | 171 х 151 х 68 |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | http://www.logitech.com/en-us/product/stereo-headset-h390 |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee