Integreeritav ahi ELECTROLUX EOF5H50BX
318,99 €
Kirjeldus
500-seeria SurroundCook® ahjul on kuumaõhuventilaator, mis tsirkuleerib õhku tõhusamalt kui tavaline ahi, nii et toit valmib alati ühtlaselt, ilma et peaksite seda ahjus ringi pöörama või teise kohta tõstma.
Katalüütiline tagasein
Lihtne puhastamine tänu spetsiaalsele katalüütilisele tagaseina pinnale, mis imab ja oksüdeerib rasva ning vähendab puhastamisvajadust.
Parameetrid
| Tootja | Electrolux |
| Ahjutüüp | eraldi juhtimisega |
| Juhtimine | sissevajutatavad nupud /puutejuhtimine |
| Aurutuse tüüp | puudub |
| Automaatsed küpsetusprogrammid | puuduvad |
| Juhtpaneeli materjal | metall / klaas |
| Pöördõhu funktsioon | jah |
| Standardsete kuumutusfunktsioonide arv | 8 |
| Taimer | jah |
| Ahju maht (l) | 72 L |
| Ahju puhastus | AquaClean + katalüütilised seinad |
| Ahjuukse klaaside arv | 2 |
| Teleskoopsiinid | 1 tasandil |
| Sissevajutatavad nupud | Jah |
| Toide | 220-240 V |
| Värv | roostevaba teras / must |
| Kaal neto (kg) | 29.4 kg |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 60 cm |
| Laius | 59.5 |
| Kõrgus | 58.9 |
| Sügavus | 56 |
| Energiaklass | A |
| Garantii | 2 aastat |
Lisateenused
Eurotech Shop OÜ pakub suurele kodutehnikale (pesumasinad, külmikud, nõudepesumasinad, kuivatid, pliidid, õhupuhastajad, integreeritav tehnika) ja teleritele Tallinnas ja selle lähiümbruses neid lisateenuseid:
- transport tuppa
- transport tuppa ja paigaldus
- transport tuppa, paigaldus ja vana seadme äravedu
- transport tuppa, paigaldus, vana seadme äravedu ja pakendi äravedu
Täpsemat infot, tingimusi ja hindu näeb siin: teenused e-poes
Sarnased tooted
Integreeritav ahi AEG NBA5P531AB
599,95 €