Integreeritav ahi ELECTROLUX EOF5H50BZ
Kirjeldus
500-seeria SurroundCook integreeritav ahi ELECTROLUX EOF5H50BZ
SurroundCook ahjus küpseb kõik alates krõbedast röstitud kanast kuni õrnade beseedeni ühtlaselt. Sisemine temperatuur on tänu SurroundCook funktsioonile läbivalt ühtlane, kuna ventilaator paneb kuuma õhu ringlema. Seega pole vaja roogasid pöörata ega plaate ringi tõsta.
Katalüütiline puhastamine – isepuhastuv ahi
Katalüütiline puhastustehnoloogia tähendab, et kogunenud rasv ja toidujäägid põlevad ahjuseintel tuhaks automaatselt, kui ahi jõuab temperatuurini 250 °C. Pärast seda on ahju puhastamine lihtne.
Parameetrid
| Tootja | Electrolux |
| Toote mudelikood | EOF5H50BZ |
| Ahjutüüp | eraldi juhtimisega |
| Juhtimine | sissevajutatavad nupud /puutejuhtimine |
| Aurutuse tüüp | puudub |
| Automaatsed küpsetusprogrammid | puuduvad |
| Juhtpaneeli materjal | klaas |
| Pöördõhu funktsioon | jah |
| Lisainfo | puudub |
| Standardsete kuumutusfunktsioonide arv | 8 |
| Ahju maht (l) | 65 L |
| Ahju puhastus | AquaClean |
| Ahjuukse klaaside arv | 2 |
| Teleskoopsiinid | 1 tasandil |
| Viitstart | ei |
| Toide | elektriline |
| Võimsus W | 2090 |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 28.8 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 30 kg |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 60 cm |
| Laius paigaldatuna | 56 cm |
| Kõrgus paigaldatuna | 59 cm |
| Sügavus paigaldatuna | 55 cm |
| Laius | 59.5 |
| Kõrgus | 58.9 |
| Sügavus | 56 |
| Energiaklass | A |
| Garantii | 2 aastat |
Joonised

Lisateenused
Eurotech Shop OÜ pakub suurele kodutehnikale (pesumasinad, külmikud, nõudepesumasinad, kuivatid, pliidid, õhupuhastajad, integreeritav tehnika) ja teleritele Tallinnas ja selle lähiümbruses neid lisateenuseid:
- transport tuppa
- transport tuppa ja paigaldus
- transport tuppa, paigaldus ja vana seadme äravedu
- transport tuppa, paigaldus, vana seadme äravedu ja pakendi äravedu
Täpsemat infot, tingimusi ja hindu näeb siin: teenused e-poes