Ekraanialus ratastel (50-120") ONKRON TS2811E-B
649,99 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Mootoriga, ratastel ekraanialus ekraanisuurustele 50"–120", TS2811E
1 ekraani kinnitamiseks | Kandevõime 1 ekraani kohta 120 kg | Maksimaalne kandevõime 125 kg | Ekraani miinimumsuurus 50 " | Ekraani maksimumsuurus 120 " | Minimaalne VESA kinnituse suurus 100 x 100 mm | Maksimaalne VESA kinnituse suurus 900 x 800 mm | Kinnituse tüüp: põrandale paigaldatav | Reguleeritav kõrgus | Rattad | Materjal: SPCC | Värv must
| Tootja | ONKRON |
| Mudel | TS2811E-B |
| Materjal | külmvaltsitud teras |
| Sobiv ekraani suurus | 50" - 120" |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 200 x 500 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 300 x 500 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 400 x 500 | jah |
| VESA 500 x 200 | jah |
| VESA 500 x 400 | jah |
| VESA 500 x 500 | jah |
| VESA 600 x 200 | jah |
| VESA 600 x 300 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| VESA 700 x 400 | jah |
| VESA 700 x 500 | jah |
| VESA 800 x 200 | jah |
| VESA 800 x 400 | jah |
| VESA 800 x 500 | jah |
| VESA 800 x 600 | jah |
| VESA 900 x 800 | jah |
| Kandevõime | 125 kg |
| Värv | must |
| Transpordi kaal (kg) | 49 kg |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 114 x 62 x 26.5 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee