Bassikõlar SONOS SUB 4 Black
999,00 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Sub 4 avab Sonose heli kogu potentsiaali, viies kuulaja igasse stseeni või muusikapalasse sisse
Ühenda Sub 4 oma Sonose ribakõlari või kõlariga, et kogeda erinevust, mida mis on ühtaegu nii kuuldav kui ka tunnetatav. Kaks tasakaalustavat bassikõlarielementi pakuvad võimsat bassi ja vähendavad moonutusi. Uuendatud mattviimistlusega ikooniline disain näeb interjööris suurepärane välja. Seadistamine võtab vaid mõne minuti — ühenda toitekaabel ja ava Sonose rakendus. Sub 4 ühendub süsteemiga WiFi kaudu, seega võib kõlari paigutada sinna, kus see ruumis kõige paremini sobib. Aseta see püsti või külili ning peida kasvõi diivani alla. Kahe Sub 4 kasutamine koos soundbariga Arc Ultra või Arc loob nii sügava bassi ja kinoliku heli, et võib ennast tunda, nagu päris kinos.
Kaks Sonose kõlarielementi loovad sügava ja dünaamilise bassi. Bassipeegeldusega korpus parandab madalsageduslikku esitust, et iga lööki, mürin ja vibratsioon on lausa tunnetatavad.
Ühenda Sub 4 Sonos Arc Ultra, Arc või Beamiga, et saada märgatavalt rikkalikum bass, selgemad kõrged toonid ja vapustavam kuulamiselamus.
Sub 4 koos Sonos Five’i, Era 300 või Era 100 kõlaritega võimaldab kuulda iga peent helidetaili ning loob avarama helipildi.
Akustiline ülesehitus loob jõudu tasakaalustava efekti, mis vähendab moonutusi peaaegu miinimumini.
Sub 4 võtab enda kanda madalaimad sagedused, võimaldades ühendatud ribakõlaril või kõlaritel esitada kesk- ja kõrgsagedusi veelgi selgemalt ja täpsemalt.
Trueplay™ optimeerib heli vastavalt ruumi akustikale, nii et bass ei kõla kunagi teravalt, mustalt ega tuhmilt — isegi siis, kui Sub 4 paigutada seina äärde või horisontaalselt diivani alla.
Loodud nii vaatamiseks, kuulamiseks kui ka tunnetamiseks. Sub 4-l on elegantne skulptuurne kuju ja uuendatud mattviimistlus, mis sobitub ideaalselt Sonose ribakõlari või muu Sonose kõlariga.
Ühenda lihtsalt toitekaabel ja ava Sonose rakendus, et lisada Sub 4 kiiresti oma helisüsteemi. Sub 4 ühendatakse süsteemiga WiFi kaudu, võimaldades paigutamist ruumis just sinna, kus see kõige paremini sobib ja välja näeb.
| Tootja | SONOS |
| Toote mudelikood | SUBG4EU1BLK |
| Mudeli nimi | SUB 4 |
| Tüüp | bassikõlar |
| Protsessor | 4-Core 4xA55 1.9GHz |
| Töötemperatuuri vahemik | 0°C ... 40°C |
| Ethernet | jah |
| Toitepinge | 100-240V 50/60Hz |
| WiFi | jah |
| Wifi standard | 802.11a/802.11b/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Värv | mattmust |
| Kaal neto (kg) | 11.79 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 38.9 x 40.2 x 15.8 cm |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee