Bassikõlar SONOS SUB MINI White
499,00 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Muuda teleri- filmi- ja muusikaelamus ülivõimsaks tänu tugevale bassile, kui ühendad Sub Mini kõlari Sonose Beam, Ray, Era 100, One või One SL kõlaritega
Aseta Sub Mini sinna, kuhu see sobib, seadista kõlar Sonose rakenduse abil imelihtsalt ning naudi rikkalikumat ja kaasahaaravamat heli ilma häiriva mürata. Tunneta iga stseeni tänu üllatavalt rikkalikule, selgele ja tasakaalustatud bassile.
Avasta meelelahutuse täielik potentsiaal, kui ühendad Sub Mini kõlaritega Sonose Beam või Ray soundbari. 5 GHz WiFi-ühendus tagab kiirema heliedastuse, et nautida filme, sarju ja mänge kvaliteetse heliga, mis on täielikult sünkroonis teleri pildi ja heliga.
Ära jäta ühtegi nooti vahele ja kuule rohkem nüansse, kui ühendad Sub Mini Sonose Era 100, One või One SL kõlaritega.
Akustiliselt suletud korpuse sees loovad kaks spetsiaalselt disainitud elementi täidlase madalsagedusliku heli, mis on võrreldav palju suurema bassikõlariga. Täiustatud signaalitöötlus parandab bassi esitust veelgi. Mõlemad kõlarielemendid on suunatud sissepoole, luues tasakaalustava efekti, mis vähendab moonutusi.
Trueplay™ häälestustehnoloogia kohandab bassi vastavalt ruumi akustikale, et see ei kõlaks kunagi teravalt, mustalt ega tuhmilt — isegi siis, kui Sub Mini seina lähedale paigutada. Unikaalne silindriline disain sobitub kodu interjööriga loomulikuna.
Sub Mini ühendub süsteemiga WiFi kaudu, võimaldades paigutada kõlari sinna, kus see kõige paremini sobib ja välja näeb. Ühe kaabli ja rakenduse juhendatud seadistusega on Sub Mini kasutuselevõtt lihtne – ühenda toitekaabel, ava rakendus ja järgi paari lihtsat sammu, et lisada see olemasolevasse süsteemi.
Helitugevus kohandub automaatselt koos ühendatud ribakõlari või kõlariga. Sonose rakenduse abil saab kohandada ekvalaiserit ja reguleerida bassitaset vastavalt eelistustele.
| Tootja | SONOS |
| Toote mudelikood | SUBM1EU1 |
| Mudeli nimi | SUB MINI |
| Tüüp | bassikõlar |
| Töötemperatuuri vahemik | 0°C ... 40°C |
| Ethernet | jah |
| Toitepinge | 100-240V 50/60Hz |
| WiFi | jah |
| Wifi standard | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 6.35 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 35 x 23 x 23 cm |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee