32" Full HD LCD monitor MSI MAG32C6X
259,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Visualiseeri võit MSI MAG 32C6X mängurimonitoriga. 1920 x 1080 eraldusvõime, 250 Hz (ülekiirendatud) värskendussageduse ja 1 ms MPRT reageerimisajaga annab MAG 32C6X vajaliku eelise vastaste alistamiseks. Adaptive-Sync tehnoloogiaga varustatud monitor sünkroonib ekraani värskendussageduse sinu arvuti graafikakaardiga, tagades ülisujuva mängupildi. MSI mängumonitoridesse integreeritud uusimad tehnoloogiad aitavad tabada iga sihtmärki ning pakkuda parimat mängukogemust.
31.5-tolline FHD monitor | 16:9 | VA | 1 ms | Nõgus | Kontrast 3000:1 | Värskendussagedus 180 Hz | Pikslisuurus 0.3114 x 0.3114 mm | 2 x HDMI porti | 1 DisplayPort | Kõrvaklappide liitmik | VESA ühilduv
| Tootja | MSI |
| Mudel | MAG32C6X |
| Diagonaal (") | 32 |
| Eraldusvõime | FHD 1920 x 1080 |
| Ekraani tüüp | nõgus |
| Paneel | VA |
| Paneeli värskendussagedus | 250 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Kontrast | 3000:1 |
| Heledus (cd/m2) | 250 cd/m² |
| Värve | 1.07 mlrd |
| VESA - kinnituse võimalus | jah |
| VESA 100 x 100 | jah |
| HDMI pordid | 2 |
| Kõrvaklappide väljund | 1 |
| Display Port | 1 |
| Kensingtoni luku tugi | jah |
| Värv | must |
| Alusel kallutatav | jah |
| Kaal neto (kg) | 5.4 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 8.5 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 70.94 x 41.9 x 10.72 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 70.94 x 50.72 x 24.98 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 80 x 51.4 x 17 cm |
| Energiaklass | E |
| Energiaklass (HDR) | G |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_1987840.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1987840_ET.pdf |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee