32" 4K LCD monitor SAMSUNG Odyssey G7 LS32DG702EUXDU
Kirjeldus
32 Odyssey G7 G70D UHD 144Hz mängurimonitor
Suurepärane, detailne pilt 4K UHD monitori ekraanil
4K UHD eraldusvõime viib mängimise uuele tasemele kristallselge visuaaliga, mis on senisest eredam, tänu millele on sisu detailsem ja tõetruum.
Kiire IPS
Kiire IPS-paneel tagab selged värvid kogu ekraanil, 178º ulatuses. Kiire reageerimisaeg vähendab hägu ja värelust, mis muudab mängukogemuse suurepäraseks.
144 värskendussagedus, 1 ms reageerimisaeg
144 Hz värskendussagedus tagab sujuva, kokkujooksmisteta mängu. Ühes 1 ms reageerimisajaga (GtG) on näed iga liikumist reaalajas, mis võimaldab sul reageerida kiirelt ja olla ületamatult täpne.
Gaming Hub
Gaming Hubiga saab ligipääsu parimatele voogedastusteenustele ja konsoolimängudele. Sujuv pilt ja kiire reageerimine, tipptasemel voogedastustehnoloogia, mis ei eelda allalaadimisi.
Mudel Odyssey G7 | 32-tolline gaming monitor IPS paneeliga | Resolutsioon 3840 x 2160 | Kuvasuhe 16:9 | Värskendussagedus 144Hz | Heledus 350 | Kontrast 1000:1 | Reaktsiooniaeg 1 ms | Horisontaalne / vertikaalne vaatenurk 178 / 178 kraadi | 2 x HDMI | 1 x DisplayPort | 2 x USB 3.0 | 1 x RJ45 | Wireless LAN | Bluetooth | Integreeritud kõlarid | Alusel pööratav, portreeasend, reguleeritav kõrgus ja kaldenurk | Toiteplokk väline | 100 mm x 100 mm | Värv must
Parameetrid
| Tootja | Samsung |
| Mudel | S32DG702EU |
| Mudeli nimi | Odyssey G7 |
| Monitori tüüp | gaming |
| Diagonaal (") | 32 |
| Ekraani suurus cm | 80 cm |
| Eraldusvõime | UHD 3840 x 2160 |
| Ekraani tüüp | lameekraan |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Paneel | IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 144Hz |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Kõrglahutus (HD) | 4K Ultra HD |
| Kontrast | 1000:1 |
| Heledus (cd/m2) | 350 |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Värve | 1 mlrd |
| VESA 100 x 100 | Jah |
| Kõlarid | Jah |
| Ethernet | jah |
| HDMI pordid | 2 |
| Bluetooth | jah |
| Toite viis | Väline |
| USB 3.0 | 2 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| RJ45 | 1 |
| WiFi | jah |
| Energiakulu | 33 kWh/1000h |
| Värv | must |
| Alusel pööratav | Jah |
| Alusel kallutatav | Jah |
| Reguleeritav kõrgus | Jah |
| Pööratav portreeasendisse | Jah |
| Kaal neto (kg) | 8 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 4800 g |
| Transpordi kaal (kg) | 10.5 kg |
| Laius | 714.2 mm |
| Kõrgus | 583.2 mm |
| Sügavus | 263.5 mm |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 71.42 x 41.84 x 7.38 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 71.42 x 58.32 x 26.35 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 79.6 x 51.7 x 16.6 cm |
| Energiaklass | G |
| Energiaklass (HDR) | G |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2109446/fiches?language=EN |