27" 4K LCD monitor LG 27G850A-B
Kirjeldus
27“ UHD 4K (3840x2160) Nano IPS Black ekraan
Maailma esimene 27“ 4K eraldusvõime ja 240 Hz värskendussagedusega monitor pakub ülimat kasutuskogemust. 1 ms reageerimisaeg ja Nano IPS Black paneel annavad eelise ka kõige pimedamates lahingutes.
Kahe režiimiga (4K 240Hz ↔ FHD 480Hz)
Pole vaja valida värskendussageduse ja eraldusvõime vahel. VESA-sertifikaadi ja kahe režiimiga saate sukelduda UHD 240Hz mängudesse ja lülituda FHD 480Hz monitorile vaid kiirklahvi vajutusega.
1 ms (GtG) reaktsiooniaeg
Tänu Nano IPS Black 1 ms-ile, mis vähendab negatiivset järelkujutist ja tagab kiire reageerimisaja, saate nautida täiustatud efektiivsusega kaasahaaravamat mängimist.
DisplayPort 2.1
Uusim DisplayPort 2.1 seab uue standardi järgmise põlvkonna mängudele. See on täiustatud liides, mis võetakse kõigi eelduste kohaselt kasutusele koos järgmise põlvkonna GPU-dega, võimaldades UHD eraldusvõime ja 240Hz värskendussagedusega kiiret mängimist. Tänu mitmele pordile (HDMI 2.1 x2) ühendub see sujuvalt uusimate konsoolide ja arvutitega.
DisplayHDR 600 koos DCI-P3 99%
See mängumonitor toetab laia värvispektrit, 99% (Tüüp) DCI-P3 värvigammast, väljendades VESA DisplayHDR 600 abil taasesitamiseks kõrge täpsusega värve, mis võimaldab realistlikku mängukogemust.
NVIDIA® G-SYNC® Compatible / VESA Certified AdaptiveSync / AMD FreeSync™ Premium Pro
See monitor on NVIDIA testitud ja ametlikult kinnitatud G-SYNC® Compatible monitor, mis tagab katkemisteta mängukogemuse. Monitoril on VESA AdaptiveSync Display sertifikaat, mis on suunatud märkimisväärselt suurema värskendussageduse ja madala latentsusajaga mängimisele. Nautige sujuvamat, katkemisteta mänguvisuaali ja värinavaba videoesitust. FreeSync™ Premium Pro tehnoloogia abil saavad mängijad kogeda sujuvat ning ühtlast liikumist kõrgresolutsiooni ja kiire tempoga mängudes.
Parameetrid
| Tootja | LG |
| Mudel | 27G850A |
| Mudeli nimi | 27G850A-B |
| Monitori tüüp | 4K gaming |
| Diagonaal (") | 27 |
| Ekraani suurus cm | 68.47 cm |
| Eraldusvõime | UHD 3840 x 2160 |
| Ekraani tüüp | lameekraan |
| Paneel | IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 480Hz |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Kõrglahutus (HD) | 4K Ultra HD |
| Kontrast | 2000:1 |
| Heledus (cd/m2) | 450 |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Piksli suurus | 0.163 mm |
| Värve | 1.07 mlrd |
| VESA 100 x 100 | Jah |
| HDMI pordid | 2 |
| Kõrvaklappide väljund | 1 |
| Toite viis | Väline |
| USB 3.2 | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kõrvaklapi väljund | 1 |
| Võimsus W | 44 W |
| Display Port | 1 |
| Energiakulu | 25.6 kWh/1000h |
| Värv | must |
| Alusel kallutatav | Jah |
| Reguleeritav kõrgus | Jah |
| Pööratav portreeasendisse | Jah |
| Kaal neto (kg) | 9.4 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 5200 g |
| Transpordi kaal (kg) | 12.5 kg |
| Laius | 614.7 mm |
| Kõrgus | 581.8 mm |
| Sügavus | 249.1 mm |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 61.47 x 36.54 x 6.81 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 61.47 x 58.18 x 24.91 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 83.8 x 43.9 x 18.4 cm |
| Energiaklass | F |
| Energiaklass (HDR) | G |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2204319/fiches?language=EN |