27" 4K LCD monitor LG 27G810A-B
395,06 €
Kirjeldus
27" UltraGear™ 4K UHD mängurimonitor
- 27-tolline 4K UHD (3840x2160) IPS ekraan
- VESA DisplayHDR™ 400
- 180Hz värskendussagedus
- 1ms (GtG) reaktsiooniaeg
- NVIDIA® G-SYNC® ühilduv / VESA sertifitseeritud AdaptiveSync / AMD FreeSync™ Premium
Parameetrid
| Tootja | LG |
| Mudel | 27G810A-B |
| Mudeli nimi | UltraGear |
| Diagonaal (") | 27 |
| Ekraani suurus cm | 68.4 cm |
| Eraldusvõime | UHD 3840 x 2160 |
| Ekraani tüüp | lameekraan |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Paneel | IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 180 Hz |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Kõrglahutus (HD) | 4K Ultra HD |
| 4K HDR | Jah |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Värve | 1.07 mlrd |
| HDMI pordid | 2 |
| Kõrvaklappide väljund | 4 |
| Tehnoloogiad | FreeSync Premium |
| USB 3.0 | 2 |
| Display Port | 1 |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 7.4 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 4.9 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 10 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 61.35 x 37.16 x 5.13 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 61.35 x 53.45 x 22 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 69.1 x 52.3 x 16.8 cm |
| Energiaklass | F |
| Energiaklass (HDR) | G |
| Garantii | 2 aastat |
Sarnased tooted
27" 4K LCD monitor LG 27UP650K-W
257,13 €
27" 4K LCD monitor LG 27GR93U-B
401,76 €