25" Full HD LCD monitor MSI MAG 255XF
179,90 €
Kirjeldus
MSI ARSENAL GAMING (MAG) seeria on loodud selleks, et anda mänguritele eelis virtuaalsel lahinguväljal domineerimiseks. Inspiratsiooni on saadud vastupidavast ja usaldusväärsest militaartehnoloogiast – MAG-seeria on ehitatud pakkuma kindlat kaitset igas mängustsenaariumis.
Kuid MAG pole ainult võimsus – see on disainikeel, mis väljendab jõulisust ja vastupidavust, kehastades MAG-stiili olemust. Mänguritele, kes on otsustanud oma digitaalsel lahinguväljal võidutseda, on MAG-seeria suur eelis ja loob ülima kaitse.
- Kiire IPS-paneel – pakub 0.5 ms (GTG) reaktsiooniaega, optimeerib ekraani värve ja heledust.
- 300 Hz värskendussagedus – reageeri kiiremini ja naudi sujuvamaid kaadreid.
- 0.5 ms reaktsiooniaeg välistab katkendlikkuse ja hüplikud kaadrisagedused.
- AI Vision – uus tehnoloogia, mis paljastab detailid pimedates alades, suurendab üldist heledust ja rikastab värviküllust.
- Vähem sinist valgust – tarkvarapõhine lahendus vähendamaks sinakasvioletses spektriosas kiirguvat valgust.
Parameetrid
| Tootja | MSI |
| Mudel | MAG 255XF |
| Mudeli nimi | MAG 255XF |
| Diagonaal (") | 24.5 |
| Ekraani suurus cm | 62.23 cm |
| Eraldusvõime | FHD 1920 x 1080 |
| Graafiliste resolutsioonide tugi | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Paneeli värskendussagedus | 300 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 0.5 ms |
| Kõrglahutus (HD) | Full HD |
| DVI (digitaalvideoliides) | ei |
| Heledus (cd/m2) | 250 cd/m² |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Videorežiimide tugi | 1080p |
| Värve | 1.07 mlrd |
| HDMI pordid | 2 |
| Kõrvaklappide väljund | 1 |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 3.24 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 5.3 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 55.71 32.69 x 6.64 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 55.71 x 41.85 x 22.01 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 63 x 41.1 x 12.5 cm |
| Energiaklass | E |
| Energiaklass (HDR) | G |
| Garantii | 3 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2120211.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2120211/fiches?language=EN |
Sarnased tooted
25" Quad HD LED monitor AOC Q25G4SR
232,90 €
27" LCD monitor MSI MAG 274F
163,93 €
27" LCD monitor MSI MAG 276CF E20
164,48 €
27" LCD monitor MSI PRO MP272PMG
194,56 €