25" Quad HD LED monitor AOC Q25G4SR
232,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Q25G4SR pakub muljetavaldavat QHD-eraldusvõimet koos ülikiire 300 Hz värskendussageduse ja 1 ms GtG reaktsiooniajaga Fast IPS-paneelil, tagades ülisujuva ja kristallselge pildi. MBR MPRT 0,3 ms, HDR400 ja madal sisendviivitus muudavad iga hetke teravaks ja reageerivaks. Tippjõudluseks loodud monitoril on HDMI 2.1, ergonoomiline alus ning e-spordi alus optimaalse mugavuse ja stabiilsuse tagamiseks. Tõsta oma mänguseadistus uuele tasemele monitoriga, mis on loodud võistlusmängimiseks.
G-SYNC ühilduvus
Võimaldab laitmatut pildikvaliteeti, sünkroonides uue põlvkonna NVIDIA graafikakaardid selle G-SYNC Compatible monitoriga. Täieliku ühilduvate GPU-de nimekirja leiab NVIDIA veebilehelt.
Adaptive Sync
Adaptive Sync sünkroniseerib monitori vertikaalse värskendussageduse sinu GPU kaadrisagedusega, muutes mängimise sujuvamaks, kõrvaldades tõmblused, pildirebenemise ja judina. See funktsioon parandab ka videote ja muu visuaalse sisu vaatamiskogemust.
VESA sertifikaadiga DisplayHDR™ 400
Isegi HDR-i madalaim tase on märkimisväärne edasiminek tavapäraste monitoride ees. Tippheledusega 400 cd/m² võimaldab ekraanil pakkuda rikkalikumat värvispektrit ja mitmekesisemat kontrasti. VESA sertifikaat tagab detailirohkuse ja realistlikuma kujutise nii mängudes kui filmides.
24.5-tolline monitor | Resolutsioon 2560 x 1440 | Quad HD | 16:9 | LED | Fast IPS | 1 ms | Kontrast 1000:1 | Maksimaalne värskendussagedus 300 Hz | Integreeritud kõlarid | 2 x HDMI porti | Displayport | Kõrvaklappide liitmik | VESA
| Tootja | AOC |
| Mudel | Q25G4SR |
| Diagonaal (") | 24.5 |
| Ekraani suurus cm | 62.2 cm |
| Eraldusvõime | 2560 x 1440 |
| Ekraani LED-taustavalgustus | WLED |
| Paneel | Fast IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 300 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Kõrglahutus (HD) | QHD |
| Kontrast | 1000:1 |
| Heledus (cd/m2) | 400 cd/m² |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 |
| Värve | 16.7 milj. |
| VESA - kinnituse võimalus | jah |
| VESA 100 x 100 | jah |
| Kõlarid | integreeritud |
| Heli (W) RMS | 4 W |
| HDMI pordid | 2 |
| 3.5 mm liitmik | jah |
| Display Port | 1 |
| Värv | must |
| Aluse tüüp | keskne alus |
| Alusel pööratav | jah |
| Alusel kallutatav | jah |
| Reguleeritav kõrgus | jah |
| Pööratav portreeasendisse | jah |
| Kaal neto (kg) | 4.76 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 3.76 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 7.45 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 56.01 x 32.53 x 5.22 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 56.01 x 49.89 x 20.76 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 69 x 42 x 13.9 cm |
| Energiaklass | F |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2244694.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2244694_ET.pdf |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee