Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT N20 PLUS
283,77 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
DEEBOT N20 PLUS PureCyclone puhastus- ja tühjendusjaamaga on igapäevase puhastustehnoloogia tipp
See nutikas robottolmuimeja ühendab endas võimsa jõudluse, uuendusliku tehnoloogia ja keskkonnasõbraliku disaini, pakkudes tõhusat ning muretut puhastuskogemust igas kodus. 8000 Pa imemisvõimsus koos ECOVACS PureCyclone tehnoloogiaga eemaldab hõlpsalt nii peene tolmu kui ka suurema prahi nii põrandatelt kui vaipadelt.
ZeroTangle™ tehnoloogia hoiab ära karvade takerdumise puhastusharja külge, tagades sujuva töö ning vähendades vajadust käsitsi hoolduse järele. Kulutarvikuteta 400 ml tolmumahuti ja 4-astmeline filtreerimissüsteem püüavad kinni kuni 99,9% osakestest, aidates hoida koduõhu puhtamana ja vähendades taas-saastumist.
Võimas 5200 mAh aku võimaldab kuni 300-minutilisi puhastusseansse ja katab ühe laadimisega kuni 550 m², sobides ideaalselt ka suurematesse kodudesse. Suure veojõuga rattad ületavad kuni 20 mm kõrgusi lävepakke ning nutikad navigeerimisalgoritmid tagavad sujuva liikumise ja täpse takistuste vältimise. Vaiba tuvastamise andurid kohandavad puhastust automaatselt vastavalt põrandakattele.
ECOVACS HOME rakenduse kaudu saab mugavalt kohandada puhastusrežiime, võimsust ning ajakavasid vastavalt oma vajadustele. Tolmumahuti tühjendamine on kiire ja lihtne tänu ühe nupuvajutusega süsteemile ning läbipaistev mahuti võimaldab selle täitumisel silma peal hoida.
Märg / kuiv koristus | Aku maht 5200 mAh | Aku kestvus 5 h | Laadimisjaam | Tolmukonteineri maht 0.4 l | Kaugjuhtimispult | Mõõtmed 353 x 351 x 96 mm | Kaal 8.2 kg
| Tootja | Ecovacs |
| Mudel | DEEBOT N20 PLUS |
| Tolmuimeja tüüp | põrandarobot |
| Juhtimine | puldist, rakenduses |
| Kirjeldus | märg/kuiv puhastus |
| Laadimisjaam | Jah |
| Imuvõimsus | 8000 Pa |
| Tolmukoti/-konteineri maht (L) | 0.4 l |
| Mahutab vett | 0.22 l |
| Aku või patarei tüüp | Laetav liitiumioonaku |
| Aku kestvus | 5 h |
| Laadimisaeg | 6.5 h |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Sensorid | laser |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 3.7 |
| Kaal (kg) | 3700 g |
| Transpordi kaal (kg) | 9.95 kg |
| Laius | 353 mm |
| Kõrgus | 96 mm |
| Sügavus | 351 mm |
| Mõõtmed (K x L x S) | 9.6 x 35.3 x 35.1 cm |
| Laadimisjaama mõõtmed | 35.6 x 45.1 x 38 cm |
| Müratase (dB) | 66 dB |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | www.ecovacs.com/us/deebot-robotic-vacuum-cleaner/deebot-n20-plus |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee