Professionaalne HORECA külmik SNAIGE CC70MF-T8EP1A01XXXXX2SN4B
2937,38 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
| Külmiku üldmaht (L) | 585 L |
| Külmiku juhtimine | Väline |
| LED-valgustus | Jah |
| Riiulite materjal | Metall |
| Vahetatav uksepoolsus | Jah |
| Avatud ukse alarm | Jah |
| Külmiku tüüp | Üheukseline |
| Riiulite arv jahekambris | 4 |
| Energiakulu | 354 kWh |
| Infoekraan | Jah |
| Temperatuurivahemik | -2°C...+8°C |
| Paigaldusmeetod | Vabaltseisev |
| Energiaklass | A |
| Müratase (dB) | 53 dB |
| Garantii | 2 aastat |
| Mõõtmed (K x L x S) | 208.4 x 70.5 x 88.6 cm |
| Transpordi kaal (kg) | 142 kg |
Eurotech Shop OÜ pakub suurele kodutehnikale (pesumasinad, külmikud, nõudepesumasinad, kuivatid, pliidid, õhupuhastajad, integreeritav tehnika) ja teleritele Tallinnas ja selle lähiümbruses neid lisateenuseid:
Täpsemat infot, tingimusi ja hindu näeb siin: teenused e-poes
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee