Nutitelefon SAMSUNG GALAXY S25 256GB NAVY SM-S931BDBG
Kirjeldus
Samsung Galaxy S25 on kompaktne ja võimas nutitelefon, mis ühendab tipptasemel funktsioonid, kvaliteetse kaamera ning tehisintellekti
6,2-tolline Dynamic AMOLED 2X ekraan koos kohanduva 120 Hz värskendussagedusega tagab erakordselt sujuva, ereda ja detailse pildikvaliteedi. Vastupidav Gorilla Glass Victus 2 klaas kaitseb nii telefoni esi- kui tagakülge, samas kui IP68 veekindlusklass pakub vastupidavust igapäevasel kasutamisel.
Seadme jõudluse eest vastutab uus Snapdragon 8 Elite kaheksatuumaline protsessor, mis pakub märkimisväärset kiirust ja energiatõhusust nii igapäevatoimingutes kui ka nõudlikes rakendustes.
Mitmekülgne kolmekordne kaamerasüsteem (50 MP + 12 MP + 10 MP) võimaldab jäädvustada teravaid ja selgeid fotosid igas olukorras, sealhulgas hämaras. AI-toega pilditöötlus täiustab fotosid ja videoid, vähendades müra, parandades stabiilsust ning pakkudes loomulikumaid tulemusi. Toetatud on ka detailne 8K videosalvestus. Lisaks saab tehisintellekti abil eemaldada piltidelt ja videotest soovimatud elemendid ning laiendada fotosid ilma kvaliteeti kaotamata.
Galaxy AI lisab igapäevasele kasutusele nutikust – Now Brief kuvab lukustuskuval isikupärastatud kokkuvõtteid ja soovitusi, Circle to Search võimaldab kiiret info leidmist ekraanilt ning reaalajas tõlge muudab suhtlemise lihtsamaks. AI aitab ka märkmeid kokku võtta ja struktureerida.
Juhtmevaba laadimine ja vastupidav konstruktsioon teevad seadme kasutamise mugavaks, pakkudes samal ajal töökindlust igas olukorras.
Galaxy S25 on ideaalne valik kasutajale, kes otsib kompaktset, kuid võimekat nutitelefoni, millel on tipptasemel kaamera ja nutikad AI-lahendused.
Mudel Galaxy S25 | Salvestusmaht 256 GB | RAM 12GB | Värv tumesinine | 3G | 4G | 5G | LTE | OS Android 15.0 | Ekraanisuurus 6.2 tolli | 2340 x 1080 | Dynamic AMOLED 2X | CPU 8-tuumaline (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) | Kaks SIM-kaardi salve | USB-C | Nano-SIM | Kaamera 50MP+10MP+12MP | Esikaamera 12MP | Bluetooth/USB/NFC/Wi-Fi/Wi-Fi Direct | Bluetooth 5.4 | GPS / geotagging | Laadimisvõimsus 25 W | Juhtmeta laadimine | Aku mahutavus 4000 mAh | Mõõtmed 146.9 x 70.5 x 7.2 mm | Kaal 0.162 kg
Parameetrid
| Tootja | SAMSUNG |
| Mudel | SM-S931BDBG |
| Mudeli nimi | Galaxy S25 |
| Diagonaal (") | 6.2 |
| Eraldusvõime | 2340 x 1080 |
| Ekraani tehnoloogia | Dynamic AMOLED 2X |
| Paneeli värskendussagedus | 120 Hz |
| Operatsioonisüsteem | Android 15.0 |
| Sisemälu | 256 GB |
| Operatiivmälu (RAM) | 12GB |
| Heledus (cd/m2) | 1500 cd/m² |
| Protsessor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (2 x 4.47 GHz + 6 x 3.53 GHz) |
| Värve | 16 milj. |
| Mobiilne andmeside | 2G, 3G, 4G, 5G |
| 3G | jah |
| 4G | jah |
| 5G | jah |
| LTE | jah |
| WiFi Direct | jah |
| Kaamera | 50MP+10MP+12MP |
| Kaamera f number | F1.8+F2.4+F2.2 |
| Eesmine kaamera | 12MP |
| Esikaamera f number | F2.2 |
| Videosalvestuse resolutsioon | 7680 x 4320 |
| GPS | jah |
| Nano-SIM pesa | 2 |
| Bluetooth | jah |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| NFC | jah |
| Sõrmejäljesensor | jah |
| SIM kaardi pesa | Dual SIM |
| USB tüüp C | 1 |
| WiFi | jah |
| Wifi standard | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax)/Wi-Fi 6E (802.11ax)/Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Veekindel | Jah |
| Vee- ja tolmukindlusklass | IP68 |
| Juhtmeta laadimine | jah |
| Laadimisvõimsus (W) | 25 W |
| Aku või patarei tüüp | Laetav liitiumioonaku |
| Aku mahutavus | 4000 mAh |
| Sensorid | ultraheli-sõrmejäljesensor, kiirendusmõõtur, kompass, Samsung DeX |
| Vooluadapter komplektis | ei |
| Värv | tumesinine |
| Värvi nimetus | Navy |
| Kaal neto (kg) | 0.162 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 0.31 kg |
| Laius | 70.5 mm |
| Kõrgus | 146.9 mm |
| Sügavus | 7.2 mm |
| Mõõtmed | 146.9 x 70.5 x 7.2 mm |
| Energiaklass | B |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/smartphonestablets20231669/Label_2339790.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/smartphonestablets20231669/Fiche_2339790_ET.pdf |