Nutitelefon SAMSUNG GALAXY A17, LTE/4/128GB BLUE SM-A175F
141,96 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Stiilne, õhuke ja võimekas
Samsung Galaxy A17 nutitelefon pakub kirgast 6,7" Super AMOLED ekraani ja 50 MP kolmikkaamerat, mis jäädvustab hästi isegi hämaras tänu optilisele pildistabilisaatorile.
Uus One UI 7 ja kaheksatuumaline protsessor tagavad sujuva kasutamise igas olukorras.
IP54 kaitseklass, Gorilla Glass Victus ekraan ja kiire failijagamise võimekus teevad A17 telefonist hea abivahendi tänapäevasele kasutajale nii tööks kui ka mängimiseks.
| Tootja | Samsung |
| Mudel | SM-A175F |
| Mudeli nimi | Galaxy A17 |
| Diagonaal (") | 6.7 |
| Eraldusvõime | 1080 x 2340 |
| Ekraani tüüp | lameekraan |
| Ekraani tehnoloogia | Super AMOLED |
| Operatsioonisüsteem | Android 15.0 |
| Sisemälu | 128 GB |
| Operatiivmälu (RAM) | 4GB |
| Mälukaardi tüüp | Micro SDXC |
| Värve | 16 milj. |
| Mobiilne andmeside | 2G, 3G, 4G |
| 3G | jah |
| 4G | jah |
| LTE | jah |
| WiFi Direct | jah |
| Kaamera | 50MP+5MP+2MP |
| Kaamera f number | f/1.8+f/2.2+f/2.4 |
| Eesmine kaamera | 13MP |
| Esikaamera f number | f/2.0 |
| Videosalvestuse resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ühendatavus | Bluetooth/NFC/USB/Wi-Fi/Wi-Fi Direct |
| GPS | jah |
| Nano-SIM pesa | 2 |
| Bluetooth | jah |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| NFC | jah |
| Sõrmejäljesensor | jah |
| USB tüüp C | 1 |
| WiFi | jah |
| Wifi standard | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Laadimisvõimsus (W) | 25 W |
| Aku või patarei tüüp | Laetav liitiumioonaku |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Eemaldatav aku | ei |
| Vooluadapter komplektis | ei |
| Värv | Light blue |
| Kaal neto (kg) | 0.19 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 0.3 kg |
| Laius | 77.9 mm |
| Kõrgus | 164.4 mm |
| Sügavus | 7.5 mm |
| Mõõtmed | 164.4 x 77.9 x 7.5 mm |
| Energiaklass | A |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2365700/fiches?language=EN |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee