Multiroom adapter Port SONOS
499,00 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Uuenda oma olemasolevat stereosüsteemi, tuues sellesse Sonose elemendi ning naudi multiroom-muusikasüsteemi lõputuid võimalusi
Ühenda Port oma traditsioonilise helitehnikaga, et voogedastada muusikat, raadiot, audioraamatuid ja muud sisu oma lemmikteenustest. Juhtimine on lihtne Sonose rakenduse ja Apple AirPlay 2 abil. Laienda oma helisüsteemi igal ajal, lisades Sonose kõlareid erinevatesse ruumidesse. Kõik töötab sujuvalt koos WiFi kaudu.
Muuda oma stereosüsteem või võimendiga ressiiver kaasaegseks Sonose süsteemiks, mis võimaldab voogedastada muusikat, podcaste, audioraamatuid, raadiot ja palju muud.
Ühenda juhtmevabalt Sonose kõlarid üle kogu kodu, et luua tõeliselt kaasahaarav kuulamiskogemus, ning naudi vinüüle, CD-sid ja salvestatud helifaile ka teistes ruumides. Pordi 12 V päästik lülitab sinu võimendi automaatselt sisse, nii et saad lihtsalt rakenduses „Play“ vajutada – lisapulti pole vaja.
Aseta Port adapter riiulile või paigalda see hõlpsasti audioseadme kinnitusele. Mattmust viimistlus sobitub hästi igasuguse stiiliga.
Paindlikud juhtimisvõimalused:
Sonose rakendus
Ühenda kõik oma voogedastusteenused, avasta uut muusikat Sonos Radio kaudu ja kohanda seadeid vastavalt oma eelistustele.
Apple AirPlay 2
Saada heli otse oma iPhone’ist, iPadist või Macist ning kasuta Siri abi helitugevuse reguleerimiseks.
Otsene juhtimine
Juhi taasesitust otse toetatud rakendustest, nagu Amazon Music, Pandora, Spotify ja TIDAL.
Hääljuhtimine (valikuline)
Lisa süsteemi hääljuhtimisega kõlar, näiteks Sonose Roam 2 või Era 100, et kasutada käed-vabad juhtimist.
| Tootja | SONOS |
| Toote mudelikood | PORT1EU1BLK |
| Mudeli nimi | PORT |
| Tüüp | multiroom adapter |
| Apple AirPlay 2 tugi | jah |
| Protsessor | Quad Core 1.4 GHz A-53 |
| RCA | 2 |
| Ethernet | jah |
| Toitepinge | 100-240V, 50/60 Hz |
| WiFi | jah |
| Wifi standard | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Komplektis | toiteadapter, RCA kaabel |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 0.47 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 4.1 x 13.8 x 13.8 cm |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee