Mängukonsool Sony PS5 Digital Edition
569,80 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Sony PlayStation 5 Slim – piiranguteta mängukogemus
Sony PlayStation 5 Slim pakub erakordselt sujuvat ja kaasahaaravat mängukogemust tänu võimsale riistvarale ning uuenduslikele tehnoloogiatele. Ülikiire SSD-salvestus võimaldab mängudel laadida välgukiirusel, samal ajal kui spetsiaalselt optimeeritud süsteemiarhitektuur annab mänguloojatele võimaluse luua senisest detailsemaid ja dünaamilisemaid mängumaailmu.
Naudi vapustavat pildikvaliteeti 4K eraldusvõime ja kuni 120 Hz värskendussagedusega. HDR-tehnoloogia tagab elutruud värvid ning Ray Tracing loob realistlikud varjud ja peegeldused. Konsool toetab ka 8K väljundit ühilduva ekraani ja HDMI 2.1 ühenduse korral.
DualSense juhtmevaba pult viib mänguelamuse uuele tasemele tänu haptilisele tagasisidele ja adaptiivsetele päästikutele, mis võimaldavad tunnetada mängusiseseid tegevusi senisest realistlikumalt. Tempest 3D AudioTech tehnoloogia loob ruumilise heli, mis aitab mängumaailma täielikult sisse elada.
PlayStation 5 Slim ühildub ka PS4 mängudega, võimaldades jätkata olemasoleva mängukollektsiooni kasutamist.
Oluline teada: Vertikaalseks paigaldamiseks mõeldud alus ei kuulu komplekti. Konsooli saab siiski kasutada püstiasendis, kuid eraldi alus tagab parema stabiilsuse.
| Tootja | Sony |
| Mudeli nimi | PS5 Digital Edition |
| Konsooli mudel | Slim |
| Sisemälu | 1TB |
| Platvorm | Playstation 5 |
| Protsessor | AMD Zen 2 |
| Pultide arv | 1 |
| Ethernet | jah |
| HDMI pordid | 1 |
| LAN | Gigabit |
| Bluetooth | jah |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Optiline seade | puudub |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.1 | 2 |
| USB tüüp C | 2 |
| WiFi | jah |
| Wifi standard | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 2.6 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 5 kg |
| Mõõtmed | 35.8 x 8 x 21.6 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 17 x 36 x 45 cm |
| Toote andmeleht | https://www.playstation.com/en-id/ps5/buy-now/ |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee