Mängukonsool Sony PS5 Console Blu-Ray Slim, 711719577171
580,94 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Sony PlayStation 5 Slim
CPU x86-64-AMD Ryzen Zen, 8 tuuma | Optilise seadme tüüp blu-ray | HDD Capacity 1TB | 1 x HDMI | 1 x USB 2.0 | 2 x USB 3.1 | 1 x USB-C | Integreeritud LAN Gigabit | Juhtmeta ühendused WLAN/Bluetooth | Värv valge | Mõõtmed 260 x 104 x 390mm
| Konsooli mudel | Slim |
| Sisemälu | 1TB |
| Platvorm | Playstation 5 |
| Protsessor | x86-64-AMD Ryzen Zen, 8 Cores |
| Pultide arv | 1 |
| Ethernet | jah |
| HDMI pordid | 1 |
| LAN | Gigabit |
| Bluetooth | jah |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Optiline seade | Blu-Ray |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.1 | 2 |
| USB tüüp C | 1 |
| HDMI | 1 |
| WiFi | jah |
| Wifi standard | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Juhtmeta ühendused | Bluetooth/WLAN |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 3200 g |
| Transpordi kaal (kg) | 5 kg |
| Laius | 358 mm |
| Kõrgus | 96 mm |
| Sügavus | 216 mm |
| Mõõtmed | 260 x 104 x 390mm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 16.5 x 35.5 x 43 cm |
| Toote andmeleht | www.playstation.com/en-us/ps5/ |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee