Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Energiatõhusus säästab raha
15 või rohkem aastat vanad seadmed tarbivad kuni kolm korda rohkem energiat kui uued. Gorenje uutel mudelitel on suurepärane termoisolatsioon, parem uksetihend, uusimad jahutussüsteemi komponendid ja elektrooniline regulatsioon, mis viib elektri tarbimise miinimumini.
FreshZone
Külmiku madalaima temperatuuriga kamber sobib täiusikult liha, kala, puu- ja köögiviljade hoiustamiseks. See säilitab palju kauem toidu värskust, aroomi, värvi ja maitset.
| Tootja | Gorenje |
| Tüüp | jahekapp |
| Paigaldusviis | vabaltseisev |
| Juhtimine | mehaaniline |
| Jahutustehnoloogia | staatiline |
| Jahesahtel | puudub |
| Jahekapi maht (L) | 45 |
| Pudeliriiul | ei |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 14 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 15 kg |
| Standardiseeritud laius (cm) | 45 cm |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 50 cm |
| Laius | 44.6 cm |
| Kõrgus | 50 cm |
| Sügavus | 46.8 cm |
| Energiaklass | E |
| Aastane energiakulu (kWh) | 80 |
| Kliimaklass | SN-N-ST-T |
| Müraklass | C |
| Müratase (dB) | 39 |
| Garantii | 2 aastat |
Eurotech Shop OÜ pakub suurele kodutehnikale (pesumasinad, külmikud, nõudepesumasinad, kuivatid, pliidid, õhupuhastajad, integreeritav tehnika) ja teleritele Tallinnas ja selle lähiümbruses neid lisateenuseid:
Täpsemat infot, tingimusi ja hindu näeb siin: teenused e-poes
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee