Kuivati LG RH80V9AV3N
Kirjeldus
DUAL Inverter Heat Pump™ kuivati
Järjepidev toimivus, säästev hooldus. Elage uue energiasäästu, mugavuse ja tervisliku kuivatamise standardi kohaselt. Invertermootorile annab tootja 10 aasta pikkuse garantii.
Automaatselt puhastuv kondensaator
Aitab säilitada kuivatusvõimsust automaatselt puhastuva kondensaatoriga.
Allergiavastane programm eemaldab 99.9% baktereid ja allergeene
Allergy Care hävitab 99,9% elavatest tolmulestadest, mis võivad põhjustada allergiaid või hingamisteede häireid. Parandage oma elukvaliteeti.
Kuivatusandur hõlbustab kuivatamist
Seadme niiskusandur ja temperatuuriandur tuvastavad automaatselt vastavad tasemed optimaalse kuivamisaja seadmiseks. See säästab teie riideid liigsest kuumusest tingitud kahjustuste eest.
Täiuslikult sünkroonitud ThinQ™-ga
Alates õige kuivatusprogrammi seadistamisest kuni uute programmide allalaadimiseni, teie kuivati on saanud nutikamaks. WiFi ühendus võimaldab hõlpsat suhtlemist ja juurdepääsu uusimatele uuendustele.
Vahetatav uksepoolsus
Kuivati ukse avanemise suunda saab muuta kas vasakule või paremale.
Parameetrid
| Tootja | LG |
| Toote mudelikood | RH80V9AV3N |
| Paigaldusviis | vabaltseisev |
| Kuivati tüüp | kondenseeriv |
| Aurutustehnoloogia | puudub |
| Ebemefilter | jah |
| Isepuhastuv kondensaator | jah |
| Kortsumisvastane funktsioon | jah |
| Kuivatikorv | jah |
| Kuivatuse taseme seadistamine | jah |
| Läbipaistvad uksed | jah |
| Kuivatuskogus (kg) | 8 |
| Niiskusandur | jah |
| Paagi täitumise indikaator | jah |
| Sisevalgustus | jah |
| Soojuspumptehnoloogia | jah |
| Trumli pöörlemissuund | kahepoolne pöörlemine |
| Tühjendusvoolik | jah |
| Ekraani tüüp | puutetundlik LCD |
| Mootori tüüp | inverter |
| Programmide arv | 14 |
| Luugi avamissuuna vahetamine | jah |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 56 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 60 kg |
| Sügavus avatud uksega | 113.5 cm |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 cm |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 85 cm |
| Maksimaalne sügavus | 66 cm |
| Laius | 60 cm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Sügavus | 61.5 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 66 x 89 x 70.2 cm |
| Energiaklass | C |
| Energiakulu 100 tsüklile (kWh) | 96 |
| Aastane energiakulu (kWh) | 176 |
| Tsükli kestvus (min) | 181 |
| Müraklass | B |
| Müratase (dB) | 62 |
| Kondensatsiooniklass | B |
| Kondensatsioonitõhusus % | 91 |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/tumbledryers20232534/Label_2194768.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/tumbledryers20232534/Fiche_2194768_ET.pdf |
Lisateenused
Eurotech Shop OÜ pakub suurele kodutehnikale (pesumasinad, külmikud, nõudepesumasinad, kuivatid, pliidid, õhupuhastajad, integreeritav tehnika) ja teleritele Tallinnas ja selle lähiümbruses neid lisateenuseid:
- transport tuppa
- transport tuppa ja paigaldus
- transport tuppa, paigaldus ja vana seadme äravedu
- transport tuppa, paigaldus, vana seadme äravedu ja pakendi äravedu
Täpsemat infot, tingimusi ja hindu näeb siin: teenused e-poes