Kõrvaklapid TRUST HS-201 USB PC 25373
27,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
HS-201 USB PC kõrvaklapid
Kerged arvutikõrvaklapid pehmete kuularipolstrite ja reguleeritava peasangaga
Kvaliteetheli
Osale töökoosolekul süvenenult Ayda USB-peakomplektiga. Tänu kuularil asuvale helitugevuse regulaatorile ja ülespööratavale vaigistusfunktsiooniga mikrofonile on kasutajal olemas kõik vajalikud juhtnupud, et veebikoosolekutest ja videokõnedest maksimum võtta.
Teel edu poole
Pead pitsitavate peakomplektide aeg on möödas – naudi kogu päeva kestvat mugavust selle peakomplektiga, mis on loodud sind silmas pidades. Reguleeritav peasang, pehmed polstrid ja kerge disain teevad Aydast ideaalse valiku videokõnede jaoks.
Lihtne ühendamine
Kas koosolekukutse tuli ootamatult? Pole probleemi! Ühenda peakomplekt mugavalt USB-A pistikuga sülearvuti või arvuti porti ja oled hetkega valmis.
Kõrvapealsed kõrvaklapid kontori / kõnekeskuse jaoks | Värv must | Reguleeritav helitugevus | Juhtme pikkus 1.8 m | Reguleeritav peasanga pikkus | Ühenduse tüüp juhtmega | USB ühendus | Kuulari tüüp kõrvapealne
| Tootja | TRUST |
| Mudeli nimi | HS-201 |
| Kandmisviis | kõrvapealne |
| Akustiline süsteem | suletud |
| Materjal | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS)/Faux leather |
| Sihtkasutus | kontor / kõnekeskus |
| Element | 40 mm |
| Ühendatavus | juhtmega |
| Reguleeritav helitugevus | pöördnupuga |
| Juhtme pikkus | 1.8 m |
| USB | jah |
| Kokkupandav mikrofon | jah |
| Mikrofoni vaigistus | jah |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 0.147 kg |
| Laius | 155 mm |
| Kõrgus | 170 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee