Kõrvaklapid TRUST GXT492W CARUS/WHITE 25448
34,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
GXT492 Carus kõrvaklapid videomängudeks
Võimas ja mugav kõrvu katvate klappidega mänguripeakomplekt, mis sobib kasutamiseks arvuti, sülearvuti ja konsoolidega.
Suurepärane heli
Kuule kõike. 50 mm kõlarielementidega varustatud peakomplekt pakub muljetavaldavat helikvaliteeti, võimaldades mängijal kuulda iga mängus toimuva tegevuse heli erakordse selgusega.
Maksimaalne mugavus
Mugav peakomplekt tähendab rahulolevaid mängijaid – just seetõttu on Carus loodud pakkuma optimaalset mugavust, olenemata sellest, kui pikk on mängusessioon. Kõrvu kattev disain, tekstiilkattega viimistlus ja PU-nahast kuularipolstrid teevad need klapid nii mugavaks, et nende kandmist ei pane tähelegi.
Mikrofoni paindlikkus
Carus pakub maksimaalset paindlikkust tänu eemaldatavale mikrofonile, mis võimaldab intensiivse mängimise ajal selget suhtlust. Mikrofoni saab vajadusel hõlpsasti eemaldada.
Kõik ühes
Mugavus, juhtimine ja reguleeritavus – selles peakomplektis on kõik olemas. Pööratavad kuularid ja reguleeritav peasang aitavad leida ideaalse sobivuse, samas kui kuularil asuvad helitugevuse regulaator ja mikrofoni vaigistus muudavad kasutamise eriti lihtsaks.
Kõigile seadmetele
Suurepärane heli kõigist seadmetest. Olenemata sellest, kas eelistad arvutit, PlayStationi, Xboxi, Switch 2 või muid seadmeid, ühendub Carus peakomplekt hõlpsasti kõigi 3,5 mm pesaga seadmetega tänu 1,2 m eemaldatavale kaablile või kaasasolevale 1 m pikenduskaablile.
Kõrvapealsed kõrvaklapid mängurile | Värv valge | Reguleeritav helitugevus | Juhtme pikkus 1.2 m | Reguleeritav peasanga pikkus | Maksimaalne helirõhk 100 dB | Ühenduse tüüp juhtmega | 3.5 mm liitmik | Kõrvu katvad kuularid | Kõrvaklappide heli sagedusala 20 - 20000 Hz | Kõrvaklappide tundlikkus 105 dB | Kaal 0.284 kg
| Tootja | TRUST |
| Mudeli nimi | GXT492W Carus |
| Kandmisviis | kõrvapealne |
| Heli sagedusala | 20 - 20000 Hz |
| Akustiline süsteem | suletud |
| Sihtkasutus | gaming |
| Element | 50 mm |
| Ühendatavus | juhtmega |
| Reguleeritav helitugevus | nupuga |
| Tundlikkus | 105 dB |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| 3.5 mm liitmik | jah |
| Kaal neto (kg) | 284 g |
| Transpordi kaal (kg) | 0.404 kg |
| Laius | 174 mm |
| Kõrgus | 195 mm |
| Sügavus | 94 mm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee