Kõrvaklapid TRUST AYDA MAX USB-C/25462
44,99 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Kvaliteetheli
Töökoosolekule täieliku mugavusega – tänu Ayda Max USB-peakomplektile. Helitugevuse reguleerimisnupuga ja painduva ülespööratava vaigistatava mikrofoniga on sul kõik vajalik, et oma veebikoosolekutest ja konverentsikõnedest maksimum võtta.
Teel edu poole
Pead pigistavate töökõrvaklappide aeg on möödas – naudi kogu päeva kestvat mugavust selle peakomplektiga, mis on loodud kasutaja mugavuse jaoks. Mugav kõrvukattev disain, polsterdatud peasang ja kergesti puhastatavad PU-nahaga kaetud kuularipolstrid muudavad Ayda Max kõrvaklapid ideaalseks videokõnede jaoks.
Maksimaalne jätkusuutlikkus, minimaalne mõju
Tunne end paremini töötades teadmisega, et annad oma panuse keskkonna heaks. 85% ulatuses taaskasutatud plastist valmistatud keskkonnateadlik disain on viinud nende kõrvaklappide keskkonnamõju miinimumini.
Lihtne ühendamine
Ühenda peakomplekt lihtsalt pika 1,8 m kaabli abil arvutiga ja kasuta. Ühilduv kõigi sinu lemmikseadmetega – mugav USB-ühendus (koos kaasasoleva USB-C–USB-A adapteriga) tagab kohese ühenduse.
Ayda Max USB-ENC | Kõrvapealsed kõrvaklapid kõnede ja muusika jaoks | Värv must | Reguleeritav peasanga pikkus | Ühenduse tüüp juhtmega | USB ühendus | Kõrvu katvad kuularid | Kõrvaklappide heli sagedusala 20 - 20000 Hz | Kõrvaklappide tundlikkus 90 dB | Kaal 0.177 kg
| Tootja | Trust |
| Mudeli nimi | Ayda Max |
| Kandmisviis | kõrvu kattev |
| Heli sagedusala | 20 - 20000 Hz |
| Sihtkasutus | kõned / muusika |
| Element | 40 mm |
| Ühendatavus | juhtmega |
| Korpuse materjal | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Bluetooth | No |
| Tundlikkus | 90 dB |
| Juhtme pikkus | 1.8 m |
| USB | jah |
| Juhtmeta laadimine | No |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 0.177 kg |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee