Kõrvaklapid SONOS ACE White
449,00 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Need hoolikalt disainitud ja täpselt häälestatud kõrvaklapid pakuvad erakordset helikvaliteeti, tuues esile iga detaili selguse ja täpsusega. Tänu kadudeta heli voogedastusele, ruumilisele helile koos dünaamilise peajälgimisega ning tipptasemel aktiivsele mürasummutusele (ANC) saad täielikult muusikasse ja meelelahutusse süveneda.
Dolby Atmos ruumiline heli loob kolmemõõtmelise heliruumi, kus heli ümbritseb sind igast suunast. Dünaamiline peajälgimine kohandab heli vastavalt sinu liikumisele, pakkudes realistlikku ja kaasahaaravat kogemust. TrueCinema tehnoloogia kaardistab sinu ruumi akustika ja loob kõrvaklappides kinoliku helielamuse.
Aktiivne mürasummutus kohandub automaatselt vastavalt keskkonnale ja istuvusele, vähendades väliseid helisid maksimaalseks keskendumiseks. Aware režiim laseb vajadusel ümbritsevad helid sisse, et kuulaja saaks püsida kursis toimuvaga.
Kõrvaklapid sobivad suurepäraselt ka kõnede tegemiseks – suunatud mikrofonid eraldavad sinu hääle ja summutavad taustamüra, samas võimaldades kuulda omaenda häält loomulikult.
Disain on loodud maksimaalse mugavuse tagamiseks: roostevabast terasest peasang on vastupidav ja reguleeritav, pehmed mäluvahust pehmendused ning vegan-nahast polsterdus tagavad kerge ja peaaegu märkamatu kandmiskogemuse.
Aku kestab kuni 30 tundi ka aktiivse mürasummutusega. Kiirlaadimine annab vaid 3 minutiga kuni 3 tundi kuulamisaega. Kõrvaklappe saab kasutada juhtmevabalt Bluetoothi kaudu või kaabliga – komplektis on nii USB-C kui ka 3,5 mm ühendusvõimalus.
Sonose ökosüsteemis pakuvad need kõrvaklapid unikaalseid võimalusi – saad heli hetkega suunata Sonose ribakõlarist (Arc Ultra, Arc, Beam või Ray) otse kõrvaklappidesse ning nautida ruumilist heli ilma teisi häirimata. Võimalik on ühendada ka kaks paari kõrvaklappe korraga.
Sonose rakenduse abil saad kohandada heliseadeid, aktiveerida lisafunktsioone ning hoida seadme tarkvara ajakohasena.
Komplektis:
| Tootja | SONOS |
| Toote mudelikood | ACEG1R21 |
| Mudeli nimi | ACE |
| Kandmisviis | kõrvu kattev |
| Dolby tehnoloogiad | Dolby Head Tracking |
| Element | 40 mm |
| Mürasummutus | ANC |
| Bluetooth | jah |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Tehnoloogiad | Sonos Intelligent Motion Processing |
| Mikrofon | Integreeritud |
| Aku või patarei tüüp | liitium-ioonaku |
| Aku kestvus | 30 h |
| Kiirlaadimine | jah |
| Komplektis | kaablite vutlar, USB-C/USB-C kaabel, USB-C/ 3.5 mm kaabel |
| Vutlar | jah |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 0.312 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 19.1 x 16 x 8.5 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee