Kõrvaklapid INTENSO WRL O400HA/BLUE 3740405
Kirjeldus
Helikvaliteet ja paindlikkus igaks hetkeks
Kõrvapealsed O400HA kõrvaklapid pakuvad suurepärast helikogemust, mida saab tänu erinevatele režiimidele kohandada vastavalt kuulaja soovile. Muusikarežiim tagab täieliku ja tasakaalustatud heli, samas kui hübriidne aktiivne mürasummutus (ANC) vähendab ümbritsevat müra kuni 35 dB võrra – ideaalne katkematuks muusika nautimiseks või keskendunud tööks. Läbipaistvusrežiim võimaldab kuulda olulisi välishelisid, et kuulaja oleks ümbrusega kursis. Võimalik on ühendada klapid juhtme vahendusel muusikaesitaja 3,5 mm standardsesse pistikupessa ja kuulata muusikat kõrvaklappidest ilma aku toiteta.
Mugav disain ja mitmekülgne kasutus
Ergonoomilise disainiga kõrvaklapid pakuvad maksimaalset mugavust ka pikemaajalisel kasutamisel. Reguleeritav ja kokkupandav konstruktsioon tagab ideaalse sobivuse ning võimaldab ruumisäästlikku transporti.
Tänu Bluetooth 5.3-le on tagatud stabiilne juhtmevaba ühendus kuni 15 meetri ulatuses, samas kui komplekti kuuluv 3,5 mm helikaabel võimaldab klassikalist kasutamist. 40 mm kuularielemendid pakuvad selget ja võimsat heli.
Pikk aku kestvus ja kiirlaadimine
Kuni 75-tunnine aku kestvus. Kiirlaadimise funktsioon võimaldab vaid 15-minutilise laadimisega kuni 6 tundi kuulamisaega lisaks saada. Laadimine toimub USB-C pesa kaudu ning sisseehitatud 600 mAh aku laeb täis umbes 2 tunniga.
Komplektis on lisaks kõrvaklappidele ka USB-C–USB-C kaabel ja 3,5 mm helikaabel (1,5 m).
Parameetrid
| Tootja | INTENSO |
| Mudel | 3740405 |
| Mudeli nimi | O400HA |
| Kandmisviis | kõrvapealne |
| Kokkupandav | jah |
| Heli sagedusala | 20 - 20000 Hz |
| Kõrvaklappide funktsioonid | mürasummutavad / juhtmeta |
| Leviulatus | 15 m |
| Sihtkasutus | muusikakuulamine / igapäevakasutus |
| Ühendatavus | juhtmeta |
| Mürasummutuse tüüp | aktiivne |
| Bluetooth | jah |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Bluetooth profiilid | SBC |
| Reguleeritav helitugevus | puutejuhtimine |
| Takistus (Oomi) | 32 Ω |
| Juhtme pikkus | 1.5 m |
| USB tüüp C | 1 |
| 3.5 mm liitmik | jah |
| Aku või patarei tüüp | sisseehitatud |
| Aku tüüp | sisseehitatud |
| Aku kestvus | 75 min |
| Laadimisaeg | 2 min |
| Kiirlaadimine | jah |
| Aku mahutavus | 600 mAh |
| Komplektis | laadimiskaabel USB-C/USB-C, audiokaabel 3.5mm – 1.5 m |
| Värv | Sinine |
| Kaal neto (kg) | 0.248 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 0.572 kg |
| Laius | 165 mm |
| Kõrgus | 195 mm |
| Sügavus | 75 mm |
| Mõõtmed | 165 x 75 x 195 mm |
| Garantii | 2 aastat |