Kõrvaklapid APPLE AIRPODS MAX/ STARLIGHT MWW53
559,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
AirPods Max pakub erakordselt detailset ja kvaliteetset heli, mis loob enneolematu kuulamiselamuse. Apple AirPods Max spetsiaalne kuularielement toimib nii, et helimoonutus oleks kogu kuuldavas vahemikus üliväike. Et kuuleksid iga nooti uue selgusega.
Isikupärastatud ruumiline helipilt dünaamilise peajälgimisega tekitab tunde, nagu naudiksid filme, telesaateid ja mänge tõelises kinosaalis. Sisseehitatud güroskoopi ja kiirendusmõõturit kasutades jälgib AirPods Max koos iPhone'i, iPadi, Maci või Apple TV-ga kasutaja pea liikumist ja edastab heli vastavalt sellele.
Kohanduv ekvalaiser reguleerib heli vastavalt sellele, kuidas kõrvapadjad su kõrvade ümber asetuvad. Sissepoole suunatud mikrofonid mõõdavad seda, mida kuuled, ja reguleerivad sagedusi, et kuuldav muusika oleks rikkalik ja ühtlane ning iga noot täpne ja elutruu.
Kadudeta helirežiim säilitab algse salvestuse kõik detailid, ükskõik, kas naudid filme või muusikat. Ühenda lihtsalt AirPods Max seadmega USB‑C kaudu, et kasutada kadudeta helirežiimi. Kui lood muusikat rakendustes nagu Logic Pro ja GarageBand, siis pakuvad klapid lisaks ülimadalat latentsust - just nagu Maci, iPadi ja iPhone'i sisseehitatud kõlarid.
Profitasemel aktiivne mürasummutus. Kuni kaks korda tõhusama müravälistuse abil neutraliseerib profitasemel aktiivne mürasummutus välised helid. Saad ise kontrollida, mida kuuled ja mida mitte. Süvene muusikasse või podcastidesse või keskendu oma tööle.
Läbikuuldavuse režiim. Vajuta müra reguleerimise nuppu, et aktiveerida läbikuuldavuse režiim, mis laseb läbi välised helid ja võimaldab ümbritsevatega loomulikult suhelda.
AirPods Max 2024 | Kõrvapealsed kõrvaklapid kõnede ja muusika jaoks | Värv beež | Reguleeritav helitugevus | Juhtmeta ühendus | USB ühendus | Bluetooth 5.0 | Kõrvu katvad kuularid | Mürasummutus | USB Type-C laadimisvõimsus (min) 2.5 W | USB Type-C laadimisport | Kaal 0.385 kg
| Tootja | Apple |
| Mudeli nimi | AirPods Max - Starlight |
| Kandmisviis | peasangaga |
| Sihtkasutus | kõned / muusika |
| Ühendatavus | juhtmeta |
| Mürasummutus | jah |
| Mürasummutuse tüüp | aktiivne |
| Bluetooth | jah |
| Bluetooth versioon | 5.0 |
| Reguleeritav helitugevus | pöördnupuga |
| USB | jah |
| Mikrofoni mürasummutus | jah |
| Kaal neto (kg) | 0.385 kg |
| Laius | 168.6 mm |
| Kõrgus | 187.3 mm |
| Sügavus | 83.4 mm |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee