Kõrvaklapid APPLE AIRPODS 4/MXP63
Kirjeldus
AirPods 4
Apple tutvustab AirPods 4 ning maailma esimest terviklikku kuulmistervise lahendust AirPods Pro 2-ga.
Uus AirPodsi tootesari sisaldab täiesti uut AirPods 4 disaini, uusi värvivalikuid AirPods Maxile ning uuenduslikke funktsioone AirPods Pro 2-le, nagu valju heli vähendamine, kuulmistest ja kuuldeaparaadi funktsioonid.
Apple AirPods 4 kõrvaklapid pakuvad selgeid ja kõrgeid noote, võimsat bassi ja nauditavat kuulamiskogemust kõikidel helitugevuse tasemetel. Ruumiline heli koos dünaamilise peajälgimisega paigutab helid sinu ümber, et luua kolmemõõtmeline kuulamiskogemus. Adaptiivne ekvalaiser häälestab muusika automaatselt vastavalt kasutaja kõrva kujule. Sissepoole suunatud mikrofonid tuvastavad, mida parasjagu kuuled ning reguleerivad seejärel madalaid ja keskmisi sagedusi, et edastada rikkalikke helidetaile, mis on sinu jaoks reaalajas kohandatud.
Hääleisolatsioon vähendab taustamüra ning parandab kõnede kvaliteeti, et su hääl kõlaks telefoni- ja videokõnede ajal alati selgelt ning loomulikult. Klappide nahatuvastusandur teeb vahet sinu kõrva ja muude pindade vahel. Heli esitatakse ainult kõrvas ja heli katkeb, kui paned klapid taskusse või laua peale.
Juhtmeta laadimiskarbiga jätkub AirPods 4 klappidel muusikaelamusi kuni 30 tunniks. Nii kõrvaklapid kui ka laadimiskarp on IP54 higi- ja veekindlusega, mistõttu saab neid kasutada vihmasajus kui ka intensiivse treeningu ajal. Kadumise korral saab klapid iPhone’i Find My rakenduse kaudu hõlpsalt üles leida. Lähedusvaade näitab, kui kaugel klapid sinust asetsevad.
AirPods 4 | Tüüp: juhtmevaba | Kõrvasisene | Bluetooth | Aku: laetav liitiumioonaku | Värv: valge | Kaal: 0,043 kg
Parameetrid
| Tootja | Apple |
| Mudeli nimi | AirPods 4 |
| Kandmisviis | kõrvasisene |
| Kõrvaklappide funktsioonid | juhtmeta |
| Sihtkasutus | sportimine / igapäevakasutus |
| Ühendatavus | juhtmeta |
| Bluetooth | jah |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Reguleeritav helitugevus | puutejuhtimisega |
| Veekindel | Jah |
| Vee- ja tolmukindlusklass | IP54 |
| Juhtmeta laadimine | No |
| Aku või patarei tüüp | laetav liitiumioonaku |
| Aku tüüp | sisseehitatud |
| Aku kestvus | 5 h |
| Laadimiskarbi aku kestvus | 25 h |
| Kiirlaadimine | jah |
| Värv | Valge |
| Kaal neto (kg) | 0.043 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 0.168 kg |
| Laius | 18.3 mm |
| Kõrgus | 30.2 mm |
| Sügavus | 18.1 mm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 8,5 x 8,5 x 3,5 cm |
| Garantii | 1 aasta |
| Toote andmeleht | www.apple.com |