Köögikombain PHILIPS HR7530/10
143,36 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Tervislik kodune toit, piiramatult võimalusi
Kui naudite tervislikku kodust toitu, siis Philips Viva kollektsiooni kompaktne köögikombain on teie köögis asendamatuks abiks. Selle kollektsiooni loomisel on arvestatud kasutajate kiire elutempoga. See köögikombain võimaldab valmistada suurepäraseid roogasid igasugustest koostisosadest.
PowerChop tehnoloogia on kombinatsioon lõiketera kujust, lõikenurgast ja sisemisest nõust, mis tagab parima hakkimistulemuse nii pehmete kui ka kõvade koostisosade puhul. See sobib ideaalselt ka püreede valmistamiseks või koogitaigna segamiseks. Tänu rohkem kui 31 funktsioonile on kasutamisvõimalused laiad: valmistage leiba, kastmeid, jahvatatud kohvi, mahla ja palju muud.
Kasutage kvaliteetseid ja multifunktsionaalseid lisatarvikuid, et tükeldada, püreestada ja hakkida koostisosasid (S-tera abil), või viilutage ja ribastage (kaks-ühes ketta abil). Suures 2,1 l kausis (1,5 l töömahuga) saab korraga püreestada kuni 5 portsu külma suppi. 1,5 l vastupidaval kannul on 1 l töömaht, mis sobib 5 smuutiportsjoni valmistamiseks.
Kõiki lisatarvikuid saab hõlpsasti pesta nõudepesumasinas.
| Tootja | Philips |
| Mudel | HR7530/10 |
| Seadme tüüp | köögikombain |
| Kirjeldus | juhtmehoidik, mittelibisev alus, impulsskiirus |
| Viilutusketaste arv | 4 |
| Kausi maht | 1.5 L |
| Kiiruste arv | 2 |
| Korpuse materjal | plastik |
| Lõiketera materjal | roostevaba teras |
| Tehnoloogiad | PowerChop |
| Masinpestavad osad | jah |
| Võimsus W | 850 W |
| Komplektis | S-tera, tsitruspress, vahustaja, friikate lõikur, kahepoolne lõikeketas, veski, taignasegaja |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 3.355 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 5.1 kg |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 27 x 29.5 x 58 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee