Kombikülmik GORENJE NRK619EABXL4
426,99 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
See nutikas süsteem loodi, et hoida külmikus pidevalt optimaalset temperatuuri, vaatamata ukse avamissagedusele. Ukse avamisel lastakse soojus toidule ligi, mistõttu rikneb see kiiremini. Kuid see külmik jälgib kasutaja külmikuharjumusi. Tänu sellele on külmikul teada, millal uks võidakse avada, ning vahetult enne seda langetab temperatuuri ühe või kahe kraadi võrra, et säilitada pidev ja ühtlane temperatuur. Nii säilib toit värskena kauem.
Üks parimaid turul olevaid jahutussüsteeme, mis paigaldatakse sügavkülmiku sektsiooni, takistab jää ja härmatise kogunemist ning hoiab energiatarbimise madalana. Selle tulemusena kasutatakse hoiuruumi optimaalset mahutavust ning sulatamine ja puhastamine ei ole enam vajalik. Külmutatud toidupakid ei jäätu omavahel kokku ning toidud sügavkülmikus on organiseeritult ja kergesti väljavõetavad.
See mugav sahtel on kergesti muudetav kala-liha sahtlist puu- ja köögiviljasahtliks, võimaldades hõlpsalt paigutada külmikusse kõik värsked tooted.
IonAir toodab seadme sees negatiivse laenuga ioone, mille uus MultiFlow 360° süsteem ühtlaselt kogu jahekambris laiali jagab. Nende anioonidega rikastatud õhk säilitab toidu maitse ja eemaldab ebameeldivad lõhnad.
Avar CrispZone-sahtel on loodud säilitama toidu värskust kauem, tänu madalale temperatuurile ja niiskustaseme reguleerimise võimalusele.
| Tootja | Gorenje |
| Toote mudelikood | NRK619EABXL4 |
| Tüüp | alumise sügavkülmikuga külmik |
| Paigaldusviis | vabaltseisev |
| Juhtimine | väline elektrooniline juhtimine |
| Jahutustehnoloogia | Full No Frost |
| Jäävalmistaja | puudub |
| Jahesahtel | 0°C- lähedane temperatuur |
| Kiirkülmutus | jah |
| Madalaim töötamistemperatuur | 10.0 |
| Niiskust säilitav puu- ja köögiviljasahtel | jah |
| Temperatuuritõusu märguanne | jah |
| Jahekapi maht (L) | 204 |
| Sügavkülmiku maht (L) | 96 |
| Külmapidavus (h) | 10 |
| Külmutusvõimsus (kg/24 h) | 10 |
| Pudeliriiul | jah |
| Sahtlite / riiulite arv sügavkülmikus | 3 |
| Valgustus | LED |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 59 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 61 kg |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 cm |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 185 cm |
| Laius | 60 cm |
| Kõrgus | 185 cm |
| Sügavus | 59.2 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 65 x 191 x 65 cm |
| Ökorežiim | jah |
| Energiaklass | E |
| Aastane energiakulu (kWh) | 242 |
| Kliimaklass | SN-N-ST-T |
| Müraklass | C |
| Müratase (dB) | 38 |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee