Käsimikser PHILIPS HR3739/00
27,99 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Võimas mikser igapäevase kokkamise jaoks
Philipsi mikseriga saate valmistada erinevaid taignaid koduste küpsetiste jaoks. Õhulised, koonusekujulised visplid tagavad kiire vahustamise ja sileda koogitaigna. Võimas 400 W mootor aitab ilma vaevata hakkama saada ka tihkeima taigna segamisega. Vahustage munavalged kiirelt õhulise besee jaoks või segage ühtlast, suussulavat kartulipüreed – Philipsi käsimikser on koduses köögis asendamatu abiline.
| Tootja | Philips |
| Mudel | HR3739/00 |
| Seadme tüüp | käsimikser |
| Kiiruste arv | 5 |
| Korpuse materjal | plastik |
| Taignakonksud | jah |
| Visplid | jah |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Toitepinge | 220 - 240 V |
| Võimsus W | 400 W |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 1 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 1.54 kg |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 21.2 x 20.9 x 11 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee