Kaasaskantav kõlar SONOS ROAM 2 Black
199,00 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Roam 2 on ülikerge ja vastupidav kaasaskantav kõlar, mis võimaldab nautida Sonose heli kõikjal, kuhu satud. See on loodud kasutamiseks nii siseruumides kui ka õues, ühendades võimsa heli ja mitmekülgsed võimalused.
Kuni 10-tunnine aku tööaeg tagab kõlari suurust arvestades muljetavaldava selguse ja sügava bassi. Laadimine toimub mugavalt USB-C kaudu ning toitenupp aitab vajadusel akut säästa. IP67 kaitseklass tähendab, et kõlar on täielikult vee- ja tolmukindel, sobides ideaalselt randa, aeda, matkale või mujale õues.
Roam 2 toimib nii Bluetooth-kõlarina liikvel olles kui ka nutikõlarina kodus. WiFi kaudu Sonose rakendusega ühendades avanevad lisafunktsioonid, kvaliteetsem heli ja suurem kontroll, sealhulgas ligipääs Sonos Radiole ja tuhandetele raadiojaamadele üle maailma.
Elegantne ja mitmekülgne disain sobitub igasse keskkonda. Kõlarit saab paigutada püstiselt ruumi säästmiseks või horisontaalselt suurema stabiilsuse tagamiseks – heli kohandub automaatselt vastavalt asendile.
Seadme sees töötavad kaks Class-H digitaalvõimendit, kõrgsageduskõlar selgete kõrgtoonide jaoks ning kesk- ja bassikõlar tasakaalustatud heli saavutamiseks. Automaatne Trueplay™ häälestus analüüsib keskkonda ja optimeerib heli vastavalt. Sonose rakenduse kaudu saab reguleerida ka bassi, kõrgeid toone ja helitugevust.
Lisafunktsioonide hulka kuuluvad hääljuhtimine, Sound Swap heli kiireks edastamiseks lähimasse Sonose seadmesse ning sujuv integreerimine multiroom Sonose helisüsteemi.
| Tootja | SONOS |
| Toote mudelikood | ROAM2R21BLK |
| Mudeli nimi | ROAM 2 |
| Tüüp | portatiivkõlar |
| Apple AirPlay 2 tugi | jah |
| Amazon Alexa ühilduvus | jah |
| Protsessor | Quad Core 1.4 GHz A-53 |
| Töötemperatuuri vahemik | 5 - 35 °C |
| Bluetooth | jah |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| USB tüüp C | jah |
| WiFi | jah |
| Wifi standard | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Veekindel | Jah |
| Vee- ja tolmukindlusklass | IP67 |
| Laadimisvõimsus (W) | 15 W |
| Aku kestvus | 10 h |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 0.43 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 16.8 x 6.2 x 6 cm |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee