Juhtmevaba kodukõlar SONOS FIVE White
649,00 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Multiroom kõlar Five on loodud kõrglahutusega heli jaoks ning viib kuulamiskogemuse uuele tasemele tänu selgele stereoeraldatusele, puhtale bassile ja erakordselt detailsetele vokaalidele. Hoolikalt häälestatud kõlar täidab ka suuremad ruumid tasakaalustatud heliga, pakkudes selgeid kõrgeid toone, loomulikke keskhelisid ja võimsat madalsagedust.
Seadme sees töötavad kuus täpselt häälestatud Class-D digitaalvõimendit koos kõlari akustilise arhitektuuriga. Kolm kõrgsageduskõlarit tagavad selged kõrged toonid, sealhulgas eraldi keskne kõlar vokaalide jaoks, samas kui kaks nurga all paiknevat kõrgsageduskõlarit laiendavad heliruumi. Kolm kesk- ja bassikõlarit hoolitsevad kesk- ja madalsageduste eest ning suletud korpus vähendab moonutusi, resonantsi ja kaja.
Five kohandub nutikalt vastavalt paigutusele. Horisontaalselt asetatuna eraldab see vasaku ja parema kanali, pakkudes täisväärtuslikku stereoheli. Vertikaalselt paigutatuna lülitub see monorežiimi ning puutetundlikud juhtnupud kohanduvad automaatselt asendiga. Veelgi rikkalikuma kogemuse saamiseks saab kaks kõlarit siduda stereopaariks – vertikaalselt paigutatuna täpsema kuulamise jaoks või horisontaalselt laiemaks helipildiks.
Trueplay™ häälestustehnoloogia analüüsib iOS-seadme abil ruumi akustikat ja optimeerib kõlari ekvalaiseri vastavalt, tagades täpse ja tasakaalustatud heli igas keskkonnas.
Voogedasta kõrgresolutsiooniga kadudeta heli WiFi kaudu ilma katkestusteta, mida võivad põhjustada kõned või piiratud levi. Lisaks saad ühendada väliseid seadmeid – näiteks nagu vinüülmängija, CD-mängija või arvuti - 3,5 mm sisendi kaudu. Sonose multiroom süsteem võimaldab kõigil kodu kõlaritel sujuvalt koos töötada, pakkudes sünkroonitud helielamust igas ruumis.
Seadistamine on kiire ja lihtne – ühenda toitekaabel, ühenda oma seade WiFi-võrku ja järgi Sonose rakenduse juhiseid. Seejärel saad voogedastada muusikat, raadiot ja audioraamatuid oma lemmikteenustest, avastada tuhandeid jaamu Sonos Radio kaudu ning kohandada heliseadeid, nagu bass, kõrged toonid ja helitugevus, otse rakenduses.
| Tootja | SONOS |
| Toote mudelikood | FIVE1EU1 |
| Mudeli nimi | FIVE |
| Tüüp | multiroom kõlar |
| Apple AirPlay 2 tugi | jah |
| Protsessor | Quad -Core 1.3 GHz |
| Ethernet | jah |
| 3.5 mm liitmik | jah |
| Toitepinge | 100-240V 50/60Hz |
| WiFi | jah |
| Wifi standard | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 6.3 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 20.3 x 36.4 x 15.4 kg |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee