Integreeritav õhupuhasti ELICA HIDDEN 2.0 BL MAT/A/72
379,67 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Integreeritav õhupuhasti ELICA HIDDEN 2.0 on stiilne seade, mida on saadaval erinevate viimistlustega: roostevabast terasest, mattmustast ja valgest klaasist/roostevabast terasest. Õhupuhastil on hajutatud LED-valgustus ja puutetundlikud juhtnupud.
Perimeetertõmme
See õhupuhasti kindlustab puhta köögiõhu. HIDDEN saavutab hea jõudluse tänu perimeetertõmbele. Töökindel mootor aitab tõhusalt eemaldada kõik toiduvalmistamisel tekkinud lõhnad.
Viivitusega väljalülitustaimer
See taimer aitab seadistada, et õhupuhasti lülituks automaatselt välja pärast kindlaksmääratud aega. Nii võib see töötada ka pärast toiduvalmistamise lõppu, eemaldades aurud ja toidulõhnad ruumist, misjärel lülitub automaatselt välja.
Väga lihtne paigaldus
Kiire paigaldus, suurepärane jõudlus.
Vaid mõned sammud ja toode on paigas. Kinnituspunkte saab millimeetri täpsusega reguleerida, et saavutada turvaline ja esteetiline tulemus.
Lihtne hooldada
Täiuslik toode, mida on lihtne hooldada.
Õige hooldus ja maksimaalne hügieen tagavad seadme pikema kasutusea. Elica mudelid on loodud nii, et rasva- ja lõhnafiltrite vahetamine oleks lihtne: kõik filtrid on eemaldatavad, pestavad ja vahetatavad.
| Tootja | Elica |
| Toote mudelikood | PRF0197747 |
| Õhupuhasti tüüp | äratõmme |
| Paigaldusviis | integreeritud |
| Pinnaviimistlus | roostevaba teras /klaas |
| Juhtimine | elektrooniline |
| Hob2Hood | ei |
| Perimeetertõmme | jah |
| Õhuvoog turborežiimis (m3/h, IEC 61591) | 700 |
| Õhutoru läbimõõt (mm) | 150 |
| Valgustus | LED |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 8.25 kg |
| Standardiseeritud laius (cm) | 72 cm |
| Maksimumkõrgus | 33.9 cm |
| Laius | 71.4 cm |
| Sügavus | 52.7 cm |
| Energiaklass | A |
| Minimaalne müratase (dB) | 51 |
| Maksimaalne müratase (dB) | 67 |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee