Integreeritav nõudepesumasin AEG FSB53907Z
Kirjeldus
Isegi tihedalt virnastatud või suuremad nõud pestakse nõudepesumasinas 6000 SatelliteClean® põhjalikult. Uuenduslik pihustikonsool tagab kuni 3x parema pihustuskatvuse.
Võimas nõudepesu süsteemiga SatelliteClean®
SatelliteClean® puhastab tõhusalt ka tihedalt laotud või suuremad nõud. Uuenduslik pihustusvars tagab pesu nurgast nurka. Kuni kolm korda parem kaetus annab kõigil pindadel hämmastavad tulemused.
Kohandatav paigutus ja kasutusmugavus MaxiFlexiga
MaxiFlex-sahtel on mõeldud igas suuruses ja igasuguse kujuga söögiriistadele ning toiduvalmistustarvikutele. Paindlikud jaoturid ja maksimaalne sügavus tagavad paindliku kohandamisvõimaluse. Sujuv paigutus ja pesu vaid ühe tsükliga.
Lihtne teekond vastutustundliku nõudepesuni
Vastutustundlikud valikud on tehtud lihtsaks. Kasutage QuickSelecti puuteekraani liugurit, et valida eelistatud tsükliaeg ja Ecometer juhatab teid visuaalselt energia ja vee säästmiseks kõige säästvama programmini.
Ülevaade ühe pilguga
See täisintegreeritud nõudepesumasin oskab teid nutikalt kursis hoida, kui kaugel pesutsükkel on. Kui tsükkel on veel pooleli, suunab spetsiaalne tehnoloogia põrandale punase valguskiire. Kui nõudepesu on lõppenud, muutub valguskiir roheliseks. Lihtne ja tõhus!
Loomulik kuivatus
Uus Airdry tehnoloogia maksimeerib kuivatustulemuse loomuliku õhuvooga. Masina uks avaneb pesutsükli viimases faasis, kui nõud on pestud. Nii kuivavad nõud loomulikul moel põhjalikumalt.
Parameetrid
| Tootja | AEG |
| Paigaldusviis | integreeritud |
| Juhtimine | elektrooniline |
| Mahutavus (nõudekomplekti) | 14 |
| Automaatprogramm | jah |
| Juhtpaneeli asukoht | seesmine |
| Korvide arv | 3 |
| Kuuma vee sisend | jah |
| Pesupaagi materjal | roostevaba teras |
| Ülemine pihusti | puudub |
| Valgusindikaator põrandal | jah |
| Automaatne ukse avamine | jah |
| Lekkekontroll | jah |
| Mootori tüüp | inverter |
| Programmide arv | 7 |
| Temperatuure | 3 |
| Viitstart | ei |
| Võimsustarve | 1950 W |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 37 kg |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 cm |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 85 cm |
| Minimaalne kõrgus (cm) | 81.8 cm |
| Maksimumkõrgus | 89.8 cm |
| Laius | 59.6 cm |
| Sügavus | 55 cm |
| Energiaklass | D |
| Energiakulu 100 tsüklile (kWh) | 85 |
| Veekulu L/ tsüklile | 10.5 |
| Müraklass | D |
| Müratase (dB) | 44 |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://api-eu-prod.electrolux.com/external/compliance-documents/EUEnergyLabel/911536416/eLabel/latest/PDF |
| Toote andmeleht | https://api-eu-prod.electrolux.com/external/compliance-documents/EUEnergyLabel/911536416/Combined/latest/PDF/ET |