Induktsioonpliidiplaat GORENJE GI6401BSCE
Kirjeldus
PowerBoost lisakuumus
PowerBoosti funktsioon muudab kuumuse intensiivsemaks ja lühendab soojenemisaega. Kahe liitri 15˚C vee kuumutamiseks temperatuurini 90˚C kulub vaid 5,7 minutit, mis on pool ajast, mida kulutavad tavalised keraamilised pliidiplaadid.
Kiire ja ökonoomne induktsioontehnoloogia
Induktsioonpliidid kuumutavad poole kiiremini võrreldes gaasipliitidega, mistõttu on ökonoomsemad, aga ka ohutumad. Induktsioontehnoloogia puhul toimub kuumutamine vaid keeduanuma põhjas, pliidi klaaskeraamiline pind seevastu ei kuumene ja on seetõttu ohutu. Temperatuuri saab väga täpselt reguleerida puutenuppude abil, võimaldades toiduvalmistamist madalamal kuumusel, sealhulgas näiteks sulatada šokolaadi. Kokanduslikud katsetused õnnestuvad sellel pliidil hõlpsasti.
Nuppude lukustus
ChildLock nupulukustuse funktsioon on abiks neile, kel on kodus väikesi lapsi, aga ka uudishimulikke lemmikloomi. Pannes pliidi nupud lukku, ei saa keegi pliiti juhuslike puudutustega sisse lülitada.
Parameetrid
| Tootja | Gorenje |
| Toote mudelikood | GI6401BSCE |
| Keeduplaadi tüüp | induktsioon |
| Pinna tüüp | klaaskeraamiline |
| Paigaldusviis | paigaldus tööpinda |
| Juhtimine | puutejuhtimine |
| Küpsetamise/ keetmise andur | ei |
| Keedualade arv | 4 |
| Laienevad keedualad | puudub |
| Nuppude lukustus | jah |
| Toide | 220-240 V |
| Võimsus W | 7000 |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 9.6 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 11 kg |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 cm |
| Standardiseeritud sügavus (cm) | 55 cm |
| Laius | 59 cm |
| Kõrgus | 6 cm |
| Sügavus | 52 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 69 x 11.5 x 64.5 cm |
| Garantii | 2 aastat |