Induktsioonpliidiplaat ELICA PRIMIS 302 BL
229,98 €
249,44 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Roheline induktsioon. Nutikam võimsuse juhtimine
Võimsuse juhtimine on nüüd nutikam, võimaldades saavutada suurepäraseid tulemusi ka keskmise võimsuse juures (eriti siis, kui on vaja hoida ühtlast kuumust). Keemistemperatuurini jõudmine võtab vaid mõne minuti ning säästab võrreldes tavaliste induktsioonpliitidega kuni 25% energiat.
Väliselt täiustavad musta klaaspinna serigraafilised detailid köögi esteetikat. Seesmine tehnoloogia võimaldab täpselt reguleerida võimsust ja vähendada energiakulu, eriti vee keetmisel (kuni 25% väiksem energiatarve võrreldes tavapäraste induktsioonpliitidega). Soojashoidmise funktsioon sobib ideaalselt piima ja puljongi kuumutamiseks või kastmete ja kreemide õrnaks hautamiseks. Intuitiivne ja lihtsalt kasutatav liugjuhtimine võimaldab koheselt reguleerida kuumust ja aktiveerida võimendusfunktsiooni (eraldi nupuga). Taimer võimaldab määrata aja, millal pliidiplaat automaatselt välja lülitub.
Taimer lülitab pliidi automaatselt välja
Piisab minutite määramisest ja loendus algab. Aja täitumisel lülitub keeduala automaatselt välja ning annab sellest helisignaaliga märku. Puutetundliku juhtimise abil saab seadistada ka mitu taimerit erinevatele keedualadele samaaegselt.
| Tootja | Elica |
| Mudeli nimi | PRIMIS 302 BL |
| Keeduplaadi tüüp | induktsioon |
| Pinna tüüp | klaaskeraamiline |
| Paigaldusviis | paigaldus tööpinda või tasapinnaliselt |
| Juhtimine | puutejuhtimine (slider) |
| Küpsetamise/ keetmise andur | ei |
| Taimer | jah |
| Keedualade arv | 2 |
| Nõudetoed | puudub |
| Elektrisüüde | ei |
| Laienevad keedualad | puudub |
| Nuppude lukustus | jah |
| Toide | 220-240 V |
| Võimsus W | 2800 |
| Värv | must |
| Standardiseeritud laius (cm) | 30 cm |
| Standardiseeritud sügavus (cm) | 55 cm |
| Laius | 29 cm |
| Kõrgus | 5 cm |
| Sügavus | 52 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee