Induktsioonpliidiplaat ELECTROLUX LIL61424C
Kirjeldus
300-seeria induktsioonpliit kuumutab kiirelt ja on kergesti puhastatava sileda pinnaga.
Juhtimine puutenuppudega
Induktsioonpliidi puutetundlike juhtnuppudega on temperatuuri lihtne tõsta või langetada. Kuna pliidi pind on täiesti sile, on ka puhastamine lihtne.
PowerBoost - tugev kuumus vaid hetkega
Kui vajate kuumuse kiiret tõstmist, valige PowerBoost-funktsioon. Vesi läheb keema vähem kui 90 sekundiga ja pann on praadimiseks valmis kohe.
Nuppude lukustus
Nupulukustuse funktsioon hoiab ära seadete kogemata muutmise, kui peaksite juhuslikult juhtpaneeli puudutama – eriti kasulik siis, kui majas on lapsi. Samuti võimaldab see mugavalt toiduvalmistamise ajal pliiti puhastada.
Parameetrid
| Tootja | Electrolux |
| Keeduplaadi tüüp | induktsioon |
| Pinna tüüp | klaaskeraamiline |
| Paigaldusviis | paigaldus tööpinda |
| Juhtimine | puutejuhtimine |
| Hob2Hood | ei |
| Küpsetamise/ keetmise andur | ei |
| Keedualade arv | 4 |
| Elektrisüüde | ei |
| Laienevad keedualad | puudub |
| Nuppude lukustus | jah |
| Toide | 220-240 V |
| Võimsus W | 3650 |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 8.76 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 9.5 kg |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 cm |
| Standardiseeritud sügavus (cm) | 50 cm |
| Laius | 59 cm |
| Kõrgus | 4.4 cm |
| Sügavus | 52 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Joonised

Lisateenused
Eurotech Shop OÜ pakub suurele kodutehnikale (pesumasinad, külmikud, nõudepesumasinad, kuivatid, pliidid, õhupuhastajad, integreeritav tehnika) ja teleritele Tallinnas ja selle lähiümbruses neid lisateenuseid:
- transport tuppa
- transport tuppa ja paigaldus
- transport tuppa, paigaldus ja vana seadme äravedu
- transport tuppa, paigaldus, vana seadme äravedu ja pakendi äravedu
Täpsemat infot, tingimusi ja hindu näeb siin: teenused e-poes