Hakkija PHILIPS HR1503/00
44,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Võimas, kiire, töökindel toiduhakkija
See suur ja lihtsalt kasutatav hakkija on kodus toiduvalmistamiseks ideaalne abivahend. Tänu võimsale 500 W mootorile saate hakkida ja purustada mis tahes koostisosi ning hõlpsalt oma lemmikdipikastmeid valmistada. PowerChop-tehnoloogia hakib ühtlaselt nii pehmemaid kui kõvemaid toiduaineid. 2 l klaaskauss mahutab ka suurema salatikoguse. Selle hakkija abil saab hakkida näiteks liha, samuti valmistada pähklivõid või erinevaid kastmeid.
| Tootja | Philips |
| Mudel | HR1503/00 |
| Seadme tüüp | toiduhakkija |
| Kausi maht | 2.0 L |
| Kausi materjal | klaas |
| Kiiruste arv | 2 |
| Korpuse materjal | plastik |
| Tehnoloogiad | PowerChop |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Toitepinge | 220 - 240 V |
| Võimsus W | 500 W |
| Värv | hõbedavärvi |
| Kaal neto (kg) | 1.6 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 2.83 kg |
| Mõõtmed | 271x221x180mm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 37.2 x 18.7 x 22.7 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee