Espressomasin PHILIPS EP3341/50
469,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Kõige lihtsam viis värsketest kohviubadest kohvi nautimiseks
Nautige kuut kuuma ja värskendavat jooki vaid ühe puudutusega ning täiusliku kreemisuse, aroomi ja temperatuuriga. LatteGo valmistab automaatselt siidise piimavahu piimakohvi jaoks, samuti on seda lihtne seadistada ning selle puhastamiseks kulub vaid 10 sekundit.
Proovige populaarseid kohviretsepte vaid ühe puudutusega, saades täiusliku crema, aroomi ja temperatuuri - alates klassikalisest espressost, tavalisest mustast kohvist, , cappuccinost, latte macchiatost ja espresso lungo’st kuni jääkohvini. Saadaval on ka kuum vesi tee jaoks. Ainulaadne kohvivalmistamissüsteem saab aeglasema voolukiiruse ja madalama temperatuuri abil suurepäraselt ubade maitsest kätte parima. Kui lisate joogile jääkuubikuid, saate nautida maitsvat jääkohvi kanguse osas järeleandmisi tegemata.
Patenteeritud SilentBrew tehnoloogia vähendab masina heli. Helivarjestuse ja vaikse jahvatamise abil tekitavad Quiet Marki sertifikaadiga masinad 40% vähem müra kui varasemad mudelid.
Vastupidav keraamiline kohviveski toob esile kohvi täieliku aroomi. Vastupidav keraamiline kohviveski võimaldab 12-astmelist jahvatamise reguleerimist, peenest jämedateralise jahvatuseni.
LatteGo valmistab ühe nupuvajutusega tsüklonvahustamise tehnoloogia abil automaatselt siidise piimavahu piimakohvi jaoks, ka teie lemmikute taimsete piimaalternatiividega.
Tänu värviliste ikoonidega puuteekraanile on lemmikjookide valimine lihtne. Saate kohvi vastavalt oma soovile reguleerida funktsiooniga My Coffee Choice, millega saab valida kohvi soovitud kanguse, tassi suuruse ja piimavahu taseme, et see oleks täpselt kooskõlas teie maitsega.
Kui vahetada AquaClean filtrit siis, kui masin seda nõuab, ei pea masinast katlakivi eemaldama enne 5000 kohvitassi täitumist ning iga viimnegi tassitäis on valmistatud ülipuhta veega.
Täisautomaatne | Integreeritud kohvijahvati | Reguleeritav kohvi kangus | Piimaanum | Kuuma vee süsteem | Veepaagi maht 1.8 L | Mitme erineva joogi valmistamine | Puutejuhtimine | Ekraan | Võimsus 1500 W | Kaal 8 kg
| Tootja | Philips |
| Mudel | EP3341/50 |
| Espressomasina tüüp | täisautomaatne |
| Oakonteiner (g) | 275 |
| Piimaanum | jah |
| Veski tüüp | keraamiline |
| Reguleeritav jahvatus | jah |
| Reguleeritava kõrgusega kohvitila | jah |
| Masinpestavad osad | jah |
| Veefilter | AquaClean |
| Mahutab vett | 1.8 l |
| Toitepinge | 230 V |
| Võimsus W | 1500 W |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 8 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 10.2 kg |
| Laius | 246 mm |
| Kõrgus | 433 mm |
| Sügavus | 371 mm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 28.7 x 48.7 x 49.15 cm |
| Energiaklass | A |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee