Ekraanialus ratastel 55-100" ONKRON FPRO2L-20-B
799,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
| Tootja | ONKRON |
| Mudel | FPRO2L-20-B |
| Materjal | teras |
| Sobiv ekraani suurus | 55" - 100" |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 1000 x 600 | jah |
| Kandevõime | 100 kg |
| Värv | must |
| Transpordi kaal (kg) | 24.5 kg |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 111 x 85 x 20 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee