Ekraanialus ratastel 37-70" GEMBIRD TVS-70T-02
300,01 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Ratastega, terasest põrandastatiiv telerile võimaldab telerit või ekraani hõlpsalt ühest kohast teise liigutada. Mugav käepide aitab statiivi kiirelt ja lihtsalt liigutada. Sobib suurepäraselt kasutamiseks kontorites ja õppeasutustes.
Tugev konstruktsioon võimaldab teleri kõrgust reguleerida. Lisaks on olemas praktiline reguleeritava kõrgusega riiul lisaseadmete või kaamera jaoks.
Vastupidavad lukustusmehhanismiga rattad ja mugav käepide muudavad statiivi liigutamise lihtsaks. Sobib enamikele 37–70-tollistele LCD-teleritele. VESA ühilduvus kuni 600 × 400 mm.
Maksimaalne kandevõime 70 kg | Sobib ekraanisuurustele 37 " - 70 " | Mõõtmed 772 x 648 x 2157 mm | Värv must
| Tootja | GEMBIRD |
| Mudel | TVS-70T-02 |
| Materjal | teras |
| Sobiv ekraani suurus | 37 " - 70 " |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| Kandevõime | 70 kg |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 21500 g |
| Transpordi kaal (kg) | 23700 g |
| Laius | 772 mm |
| Kõrgus | 648 mm |
| Sügavus | 2157 mm |
| Mõõtmed | 772 x 648 x 2157 mm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 86 x 48 x 25 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee