Ekraanialus ratastel (37-70") GEMBIRD TVS-70T-01
100,01 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Ratastega metallist põrandastatiiv telerile võimaldab telerit või ekraani hõlpsalt ühest kohast teise liigutada. Sobib suurepäraselt kasutamiseks kontorites ja õppeasutustes.
Praktiline reguleeritava kõrgusega riiul lisaseadmete või materjalide jaoks. Vastupidavad lukustusmehhanismiga rattad tagavad stabiilsuse. Võimaldab ekraani kallutada kuni 24 kraadi. Sobib enamikele 37–70-tollistele LCD-teleritele. VESA ühilduvus kuni 600 × 400 mm.
1 ekraani kinnitamiseks | Kandevõime 1 ekraani kohta 45 kg | Maksimaalne kandevõime 45 kg | Ekraani miinimumsuurus 31 " | Ekraani maksimumsuurus 70 " | Minimaalne VESA kinnituse suurus 100 x 100 mm | Maksimaalne VESA kinnituse suurus 600 x 400 mm | Kinnituse tüüp: põrandale paigaldatav | Reguleeritav kalle | Kaldenurga vahemik -12 ... 12° | Rattad | Materjal: teras ja plastik | Värv must | Kaal 10 kg
| Tootja | GEMBIRD |
| Mudel | TVS-70T-01 |
| Materjal | teras, plastik |
| VESA 100 x 100 | jah |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| Kandevõime | 45 kg |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 10 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 10.9 kg |
| Laius | 850 mm |
| Kõrgus | 1654 mm |
| Sügavus | 655 mm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 96.3 x 36.5 x 11.5 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee