Eestlaetav pesumasin GORENJE W3NGPI72SBS
256,42 €
275,43 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Inverter PowerDrive mootor – võimas ja samas vaikne mootor
See vaikne, kuid väga tõhus mootor on loodud tagama pesumasina pika tööea ning aitab igas pesutsüklis energiat säästa.
PowerWash – teie lemmikesemed on alati kandmiseks valmis
Tänu sellele kiirele ja intensiivsele pesuprogrammile, mis sobib igapäevasele pesukogusele, kulub pesemiseks vähem kui tund.
SteamTech – kõrvaldab allergeenid ja bakterid
Kõrge temperatuuriga aurutehnoloogia tungib sügavale kangakiududesse, eemaldades tõhusalt allergeenid, bakterid ja viirused. See võimas desinfitseeriv toime tagab hügieeniliselt puhta pesu, vaba ärritajatest ja soovimatutest mikroosakestest.
ExtraHygiene programm eemaldab kuni 99,9% bakteritest tekstiilidelt
Interteki poolt testitud ja sertifitseeritud ExtraHygiene aurupesuprogramm eemaldab auru ja kõrge temperatuuri abil pesult kuni 99,9% bakteritest ja pärmseentest. Riided saavad täiuslikult puhtaks ning samal ajal püsib ka pesumasin kauem puhas.
DrumClean – alati värskelt lõhnav pesu
Pesupulbri kasutamine madalatel temperatuuridel võib luua soodsad tingimused bakterite tekkeks, mis omakorda võib tekitada pesule ebameeldivaid lõhnu. DrumClean-programm eemaldab bakterid masina sisemusest ning tagab, et teie pesu lõhnab alati värskelt.
| Tootja | Gorenje |
| Toote mudelikood | W3NGPI72SBS |
| Seadme tüüp | eestlaetav pesumasin |
| Paigaldusviis | vabaltseisev |
| Aurutustehnoloogia | auru lisamine |
| Esemete lisamine pärast programmi käivitamist | jah |
| Pesukogus (kg) | 7 |
| Maksimaalne tsentrifuugikiirus (p/min) | 1200 |
| Kiirpesuprogramm | jah |
| Sahtel kapslitele | ei |
| Nuppude lukustus | jah |
| Lekkekontroll | jah |
| Mootori tüüp | inverter |
| Programmide arv | 15 |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 57 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 59 kg |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 cm |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 85 cm |
| Maksimaalne sügavus | 46.5 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Kõrgus | 84.5 cm |
| Sügavus | 43.8 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 65 x 88 x 49.5 cm |
| Energiaklass | B |
| Energiakulu 100 tsüklile (kWh) | 51 |
| Tsükli kestvus (min) | 208 |
| Veekulu L/ tsüklile | 32 |
| Tsentrifuugiklass | B |
| Müraklass | B |
| Müra tsentrifuugimisel (dB) | 74 dB |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/washingmachines2019/Label_2225372.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/washingmachines2019/Fiche_2225372_ET.pdf |
Eurotech Shop OÜ pakub suurele kodutehnikale (pesumasinad, külmikud, nõudepesumasinad, kuivatid, pliidid, õhupuhastajad, integreeritav tehnika) ja teleritele Tallinnas ja selle lähiümbruses neid lisateenuseid:
Täpsemat infot, tingimusi ja hindu näeb siin: teenused e-poes
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee