Blender PHILIPS HR3041/00
97,51 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Sametised külmutatud puuviljadest smuutid, automaatne puhastamine
1200 W mootoriga Philipsi 5000 seeria kannmikser valmistab siidise smuuti ka kõige kõvematest koostisainetest, nagu külmutatud puuviljad ja pähklid. Tänu ühe puudutusega automaatsele puhastamisele on kogu protsess algusest lõpuni pingutusevaba.
Suures kaheliitrises klaaskannus saab valmistada 1,5 liitrit tervislikku ja imemaitsvat smuutit kogu pere jaoks. Lisaks võimaldab suur kaasavõetav 600 ml anum smuuti valmis segada, panna peale kaas ja nautida smuutit kõikjal.
Kõiki eemaldatavaid osi saab mugavalt pesta nõudepesumasinas.
Lauablender | Juhtme pikkus 0.85 m | Libisematud jalad | Kannu maht 2 L | 6 kiirust | Jääpurustamise funktsioon | Impulssfunktsioon | Võimsus 1200 W | Kaal 3.84 kg
| Tootja | Philips |
| Mudel | HR3041/00 |
| Kannu maht | 2 L |
| Korpuse materjal | metall |
| Lõiketera materjal | roostevaba teras |
| Tehnoloogiad | ProBlend Plus |
| Juhtme pikkus | 0.85 m |
| Masinpestavad osad | jah |
| Toitepinge | 230 V |
| Võimsus W | 1200 W |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 3.84 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 5.25 kg |
| Laius | 168 mm |
| Kõrgus | 413 mm |
| Sügavus | 181 mm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 19.6 x 34.3 x 33.6 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee